Specjalizacja w Niemczech

Celem Treatmed jako firmy pośrednictwa pracy dla absolwentów studiów medycznych na terenie Niemiec jest umożliwienie Ci zdobycia etatu w niemieckiej placówce medycznej. Dzięki naszemu doświadczeniu i znajomości rynku pracy w Federalnej Republice Niemiec, pomożemy Ci w zdobyciu pracy dla lekarza szukającego stażu.

Jesteśmy świadomi, jak trudno jest tuż po zdaniu egzaminu LEK dostać się na staż w Polsce, dlatego pomożemy Ci zatrudnić się w niemieckiej służbie zdrowia. W Treatmed nie tylko wyszukujemy propozycje pracy, ale też wspieramy Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Pomagamy zdobyć konieczne kompetencje językowe. Współpracujemy z doświadczoną lektorką języka niemieckiego, która Cię wyposaży w umiejętności niezbędne do zaliczenia specjalistycznego egzaminu językowego Fachsprachenprüfung.

Poza tym, że pomożemy Ci znaleźć specjalizację w Federalnej Republice Niemiec, zatroszczymy się też o kwestie urzędowe, wspierając Cię w całym procesie rekrutacyjnym. Dzięki licznym kontaktom z różnymi medycznymi klinikami i urzędami, staramy się jak najbardziej umożliwić Ci rozpoczęcie zatrudnienia jako medyk. Sprawdzamy kompletność składanych przez Ciebie dokumentów, zwracamy uwagę na modyfikacje, jakie warto wprowadzić w życiorysie oraz planujemy próbne dni pracy w szpitalach. Pomagamy zdobyć niemieckie prawo wykonywania zawodu.

Staramy się, żeby nasza komunikacja z Tobą jako starającym się o pracę była jak najbardziej przejrzysta i dajemy znać o wszystkich pojawiających się procesach. Korzystając z pośrednictwa Treatmed, możesz być pewien, że nie trafisz na niesprawdzonego lub podejrzanego pracodawcę. Nasze oferty są zawsze zgodne ze stanem rzeczywistym – otrzymujesz od nas rzetelną informację dotyczącą warunków etatu oraz wypłaty.

W razie jakichkolwiek kłopotów z pracodawcą, zawsze możesz zwrócić się do nas o pomoc. Wyjaśnimy niedomówienia, a gdyby zaszła taka potrzeba, pomożemy zmienić Ci miejsce pracy w Federalnej Republice Niemiec.

Leave a Reply