Rozrywka.ugu.pl – najlepsze śmieszne filmy

Zbiór długo selekcjonowanych smiesznych filmów z sieci. Czasem ktoś udostępnia do sieci film z wyjazdu na którym śmieszny sposób przewraca się albo prezentuje podobną bardzo komiczną scenkę.

Niewiele osób wie że dużo tych filmików w internecie nigdy nie zginie. Filmiki modyfikowane są i modyfikowane na dziesiątki śmiesznych możliwości. W portalu prezentujemy tylko te najzabawniejsze filmiki jakie udało się odnaleźć w serwisach społecznościowych. Zabawne filmiki pogrupowane są w odpowiednie kategorie śmieszni faceci i setki innych filmików zlukaj bo znajduje się tam wyłącznie te najbardziej śmieszne.

Czasem film nie udany określa się rodzajem spalonego filmiku, natomiast niezbyt śmieszny film potocznie nazywamy sucharem. U nas nie znajdziesz sucharów. Pamiętaj że to co rozwesela Ciebie, nie koniecznie bawi innych więc każdy znajdzie coś zabawnego dla siebie. Niemiłe filmiki w których brat nagrywa siostrę robiąc jej jakiś głupi dowcip, albo kolega robi dowcip współlokatorom z pokoju i wszystko nagrywa i udostępnia do internetu.

Innym rodzajem filmików jaki znajdziesz w zasobach serwisu jest kompilacja wszelkiego rodzaju upadków czyli zbioru najśmieszniejszych wypadków jakie dało się się nagrać kamerą. Zobacz śmieszne filmy bo jest to jedne z popularniejszych filmów w portalu.

Jeśli śmieszny film jest zrozumiały tylko dla wybranej grupy odbiorców np. kolegów z pracy czy też prezenterów wcale musi oznaczać że nie jest śmieszny dla innych. W rankingu filmików przedstawiamy materiały według np. ilości wyświetleń o konkretnych osobach np. o Chucku Norrisie, lub też o medialnym wydarzeniu, premierze czy przeróbce kinowego filmu. Popularność tematyczna filmików zmienia się z czasem, w określonym kontekście pojawiają się wciaż nowe filmy stanowiące formę ironicznego komentarza wobec otaczającej nas rzeczywistości.

Leave a Reply