Portal MMO – MMORPG

Co mają do siebie gry mmorpg że tak wciągają? Nawet bardziej niż standardowe strzelanki na stacjonarnym pc? Można by wymieniać wiele powodów. Jest chyba tylko jeden – najprawdziwszy – dzięki tym grom wchodzimy w interakcje z innymi ludźmi, co w obliczu sztucznej inteligencji komputera, daje nam więcej możliwości rozgrywki i przede wszystkim bardziej skomplikowanych działań przeciwnika.

Sprawą naturalną jest, że gry w których naszym przeciwnikiem jest komputer, owszem wciągają, świetna grafika, dopasowana fabuła, zmienne misje, ale nie są tak realne jakby po drugiej stronie siedział człowiek. Gry multiplayer mają tę przewagę, że przeciwnik jest równie sprytny, co my, nie postępuje schematycznie, próbuje nas przechytrzyć, wdraża rozwiązania o których nie mieliśmy pojęcia przez co narażeni jesteśmy na szybką odpowiedź adekwatną do sytuacji – dynamiczną. To chyba największy plus gier mmorpg. Bez wątpienia jest nie do zastąpienia.

Przywiązanie do postaci, którą rozwijamy od początku rozgrywki, zdobywanie nowych przedmiotów, pokonywanie kolejnych kilometrów mapy, realizacja w kilka osób trudnych misji, wszystko to sprawia, że sztuczna inteligencja jest jeszcze daleko w tyle za tempem rozgrywki w takich grach.

Portal MMO zgromadził dla nas świetne zestawienie gier i recenzji. Posortowane kategoriami gry * fantasy mmorpg, rpg, strategiczne, sportowe i wyścigowe, shootery oraz inne pozwalają delektować się tym w czym jesteśmy najlepsi. Dobierając odpowiedni gatunek do naszych preferencji, przeniesieni zostaniemy od razu do listy gier tytułowych. Tam również usystematyzowane łatwo będziemy mogli wybrać i zagrać w zależności od platformy, oceny gry, gatunku, grafiki znajdziemy także datę premiery gry oraz informację o polskiej wersji językowej. Ułatwienie takie przyda się nawet najbardziej zagorzałym graczom, którzy w świecie gier mmorpg poruszają się bez problemu i lubią testować nowe gry, powracając jednak sentymentalnie do tych klasyk gatunku sprzed lat. Zajrzyjcie sami: http://www.portalmmo.pl

Leave a Reply