Materiały Budowlane – wyprzedaże

Outbud – nowatorska platforma handlowa dedykowana branży budowlanej. Główną ideą projektu jest stworzenie możliwości zakupów towarów budowlanych z oferty outletowej. Wytwórcy, hurtownie i firmy handlowe mają sposobność zamieszczenia w systemie towarów, jakie zalegają w magazynie i choć są pełnowartościowe, ciężej je wyprzedać. Korzystając z serwisu outletowego można znaleźć dobre towary, jak choćby materiały budowlane, akcesoria w bardzo atrakcyjnej cenie. Można je zamówić z dostawą do określonej lokalizacji, dzięki czemu oszczędza się czas i fundusze. Serwis WWW pozwala odnaleźć produkt w jednej z kilkunastu kategorii produktowych. Do najważniejszych należą:

Oprócz tego strona WWW wyposażona jest w wyszukiwarkę, pozwalającą na odszukanie produktu po wielu parametrach takich, jak:

  • ciąg znaków w nazwie,
  • marka,
  • firma sprzedająca,
  • określony zakres cenowy,
  • zakres rabatów

W systemie znajdziesz sporo wyprzedaży z dodatkowymi opcjami obniżki ceny. Są to narzędzia zbudowane, aby przyciągnąć klienta czy zaoferować mu inne atrakcyjne warunki, jak: kupony , rabaty ilościowe, rabaty przyporządkowane do produktu.Zamawiane towary można oceniać, a na temat dostawców i jakości ich obsługi napisać swoją opinię. W razie naruszenia regulaminu, nabywca ma możliwość zgłosić zażalenie do systemu. Internetowy system outbud.pl stawia na możliwie najniższe ceny w ofercie sprzedających, ale przy zachowaniu wysokich standardów handlowych.

Leave a Reply