Kanistry certyfikowane

Produkujemy zbiorniki z tworzyw sztucznych, beczki i kanistry aż od 1978. Wdrożony przez bas program dostawczy obejmuje kanistry PE o pojemności od kilku do kilkudziesięciu litrów, jak również 120 i 150 litrowe beczki z pokrywami oraz nakrętkami zaciskowymi. Kanistry oraz beczki umożliwiają magazynowanie jeden na drugim, czyli mają opcje piętrowania. Oddzielnym działem są narzędzia do beczek i kanistrów. Przedstawiamy szeroki pakiet towarów z polietylenu (HDPE): beczek, kanistrów, pojemników oraz nakrętek. Do naszego pakietu wchodzą także beczki szczelne o pojemności praktycznej 220 litrów oraz pojemniki z HDPE. Kanistry UN oraz beczki z korkami z tworzywa sztucznego, produkowane są z przyjaznych dla natury składników o wysokiej masie cząsteczkowej. Do obsługi naszych linii produkcyjnych posiadamy w dyspozycji najnowocześniejsze nadmuchowe tory wytwarzające.

Beczki certyfikowane Przedstawiamy Państwu beczki certyfikowane, które przeszły testy więc są przychylne dla środowiska. Beczki z deklem produkowane przez firmę AST Polska są wspaniałe do magazynowania oraz do umieszczania na paletach. Mają także opcję całkowitego opróżnienia oraz są dostępne w wariantach beczki od 30 do 220 litrów. Produkowane przez nas beczki na wodę, są także wspaniałe do przetrzymywania napojów oraz artykułów spożywczych, albowiem są niewrażliwe na przenikanie zapachowe. Każda jedna beczka lub kanister dostępne są w wielu kolorach oraz istnieje możliwość na nich wytłoczyć różne elementy. Części akcesoriów, istnieje możliwość zakupić nakrętki bezpieczne, lejki do kanistrów oraz kraniki do beczek. Wszystkie beczki są przyjazne środowisku oraz przeszły próby jakości i odporności na uszkodzenia.

Kanistry certyfikowane Produkujemy kanistry do celów spożywczych oraz kanistry spożywcze oraz takie w których przechowuje się chemię, Bez wyjątku produkowane w naszej firmie kanistry są neutralne na zapachy i nie wpływają na klasę żywności, w nich magazynowanych. Nasze kanistry udostępniane są między innymi z: pieczętującą nakrętką gwintową, zamknięciem mającym możliwość odpowietrzenie. Wykorzystując dodatkowe opcje istnieje możliwość uzyskać kanister z kranikiem. mamy opcja dołożenia różnej wagi uzupełnienia. Każdy kanister posiada komfortowy uchwyt i hermetyczną nakrętkę. Kanistry certyfikowane mają opcje całkowitego opróżnienia oraz są idealne do magazynowania lub paletyzacji. Kanistry z HDPE są wspaniałe do napojów spożywczych, bowiem są nieszkodliwe po względem chemicznym.

Leave a Reply