Kancelaria Adwokacka – Przemysław Kopko

Prawo staje się coraz bardziej zawiłe, dlatego coraz częściej poszukujemy specjalistów, którzy pomogą nam rozwikłać nasze problemy natury prawnej. Choć dostrzec można wielu adwokatów i kancelarii adwokackich, to jednak wybór dobrego prawnika nie jest taki prosty. Należy pamiętać o tym, aby wybrany prawnik naprawdę był specjalistą w swojej dziedzinie.

Prawnik Przemysław Kopko charakteryzuje się obszerną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki wielu sprawom, które prowadził, może sobie poradzić nawet z najbardziej zawiłymi sprawami natury prawnej.

Kancelaria Adwokacka Przemysława Popko udziela porad prawnych oraz przygotowuje pisma sądowe, takie jak: pozew o rozwód, pozew o alimenty, wniosek o podział majątku, pozew o separację, odpowiedź na pozew, wniosek o ograniczenie praw rodzicielskich, zastrzeżenia do opinii Rodzinnego Ośrodka Diagnostycznego i Konsultacji oraz wniosek o ustalenie kontaktów z dzieckiem. Adwokat Przemysław Kopko oraz jego zespół udziela pomoc prawną osobom pozwanym, powodom, a także wszystkim uczestnikom postępowania oraz wnioskodawcom.

Leave a Reply