Imprezy firmowe Bydgoszcz

Zapraszamy do Sali Weselnej Magnolia w Kruszynie koło Bydgoszczy. Proponujemy wiele usług powiązanych z organizacją wesel, imprez firmowych i innych przyjęć. Organizujemy imprezy dla ponad 180 osób. Zapewniamy wyżywienie i doświadczonych kelnerów. Daleko od miejskiego hałasu doświadczysz najpiękniejsze chwile swojego życia w Sali Bankietowej Bydgoszcz. Obecni na imprezie mają do wykorzystania miejsca parkingowe i piękny ogród. Warto zwrócić uwagę również wygodne pokoje noclegowe dla gości weselnych.

Wyprawisz u nas imprezy weselne i komunijne, komunie i spotkania rodzinne. Dla firm z okolic Bydgoszczy i nie tylko, mamy w ofercie przygotowanie imprez firmowych, konferencji oraz bankietów firmowych. Dla naszych gości mamy przygotowany ogród z przepiękną fontanną, gdzie można przyjemnie spędzić czas. Tymczasem dla wszystkich dzieci mamy teren do zabawy, żeby świetnie się bawiły. Sala Bankietowa Magnolia znajduje się w miejscowości Kruszyn, położonej 7 km od centrum Bydgoszczy, przez co doskonale nadaje się na hotel daleko od szumu wielkomiejskiego, co z pewnością docenią osoby odwiedzające Bydgoszcz i okolice.

Przez wiele lat w Sali Weselnej Bydgoszcz, wyprawiliśmy imprezy i bankiety dla setek par. Tak na okoliczność zaślubin jak i jubileuszu ślubów. Zorganizujesz u nas zarówno sporą imprezę oraz mniejszą uroczystość. Zapraszamy do odwiedzin fotogalerii na naszej stronie www. Bardzo dogodny dojazd z Bydgoszczy umożliwia łatwy przewóz gości weselnych na Salę Bankietową. Wśród naszych serwisów pomagamy w organizowaniu wszelkich przyjęć okolicznościowych. Staramy się zadbać o odpowiednią jakość dań w naszej kuchni oraz przyprowadzamy owoce tylko od najsolidniejszych dostawców. Gwarantujemy znakomitą oprawę gastronomiczną i spełnienie Państwa marzeń o idealnej imprezie.

Unikalne pomieszczenie sali na wesela Bydgoszcz uatrakcyjnione subtelną dekoracją oczarowuje każdego z Gości, a nasza swojska kuchnia i wykwalifikowana obsada kelnerów umożliwia Państwu ulec niezapomnianej rozrywce oraz poczuć wyjątkowy atmosferę tego miejsca. Układamy również menu sylwestrowe i okolicznościowe na wszystkie imprezy. Obiekt umiejscowiona jest na terenie strzeżonym z prywatnym parkingiem. Współdziałamy ze wspaniałymi zespołami muzycznymi, kamerzystami, fotografami, których z miłą chęcią Państwu polecimy.

Leave a Reply