Taśmy miedziane

Taśmy miedziane

Spółka Metall-Expres od 2003 roku zajmuje się dystrybucją metali nieżelaznych, na obszarze całej Unii Europejskiej. Domeną firmy są wyroby z aluminium, mosiądzu i miedzi. Oprócz tego firma zajmuje się też dystrybucją produktów z brązu, ołowiu, cynku, cupalu i stali nierdzewnej. W ofercie przedsiębiorstwie można też znaleźć złom a oprócz tego pokrycia dachowe.

Przedsiębiorstwo jest dostawcą wyrobów hutniczych, dla przemysłu energetycznego, lotniczego, mechanicznego, motoryzacyjnego, budowlanego a oprócz tego kolejowego. Wszelkie produkty firmy, są wysokiej jakości, trwałe, solidnie wykonane, odporne na różne zewnętrzne czynniki.

W ofercie firmy Metall-Express, można znaleźć m.in. blachy, taśmy, płaskowniki, profile, teowniki, ceowniki, kątowniki, druty, rury i tym podobne. Udostępnione w ofercie blachy aluminiowe, są dostępne w 2 wariantach – zimno a oprócz tego gorąco walcowane. Mogą one być wysyłane w zwojach czy też w arkuszach, wedle życzenia klienta. Oferowane są również w postaci gładkiej, jak i wzorkowanej. Blachy te mogą być produkowane z aluminium niestopowego i stopowego, o różnych stopniach utwardzenia. Można je nabyć w dowolnym rozmiarze i w w największym stopniu nietypowych gatunkach.

Co więcej firma oferuje swoim klientom takie dodatkowe usługi jak:

foliowanie blach, przewijanie taśm, cięcie na wymiar prętów a oprócz tego rur, wykonywanie detali i również własny transport zamówionego towaru. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, firma obsługuje zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, działające w różnych branżach. Przedsiębiorstwo cieszy się dużym zainteresowaniem, skoro od lat świadczy usługi na wysokim poziomie i gwarantuje produkt dobrej jakości.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 9 (ostatnio: 07.04.2021 13:05:40)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply