Tadex S.C. – obróbka metali

Tadex S.C. - obróbka metali

Firma Usługowa Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b wykonuje numeryczną obróbką metali i obróbką skrawaniem na wybitnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i również w obróbce skrawaniem metali w sposób niezautomatyzowany owocuje tym, że działalność firmy Tadex S.C. jest wybitnie bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to bazowe gałęzie działania tej firmy. Team firmy to liczny zespół działający w branży przetwórstwa metali od wielu lat. Wybitni profesjonaliści firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie obróbki metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii Computerized Numerical Control są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. oferuje również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego jak również detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki numeryczne (Computerized Numerica Contrl) to podstawa nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu maszyn CNC możliwe jest osiągniecie o wiele lepszych rezultatów obróbki skrawaniem i znacznie większej dokładności skrawania metali niżeli sposoby tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Obok doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest nowoczesna flota w postaci nowoczesnych maszyn z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Najlepiej wyposażona hala produkcyjna wypełniona jest maszynami do skrawania metali oraz maszynami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Firma Usługowa Tadex S.C. prezentuje swoją ofertę na poważanych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka skrawaniem CNC metali. Ich oferta reklamowana była między innymi na targach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 jak też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Roboty do obróbki skrawaniem CNC jakimi posługuje się firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

  • Centrum tokarskie EAGLE 25 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
  • Automat tokarski CNC EAGLE MINI TURN posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Maksymalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
  • Automat tokarski CNC CNC HYUNDAI KIT 450 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej DUGARD 42 TT (42 SUB) posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
  • Automat tokarski CNC KNUTH FANUC 0T posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat tokarski CNC TAKANG FANUC 0T posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
  • Automat tokarski CNC WASHINO L-70 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą przedsiębiorstwa Tadex S.C z miasta Częstochowy.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.7829291, Długość geograficzna: 19.04496819999997

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 18.09.2021 03:33:07)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 24.04.2016 23:52:51)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply