Spa sposobem na przetrwanie zimy

Spa sposobem na przetrwanie zimy

Zima to okres, gdy człowiek wystawiony jest na działanie niesprzyjających faktorów naturalnych, takich jak: wiatr, mróz, niska wilgotność powietrza, gwałtowne zmiany temperatury, jak również przebywanie w klimatyzowanych i ogrzewanych pomieszczeniach. Czynniki te powodują dehydrację naskórka oraz naruszenie lipidowej powłoki, która spełnia funkcję ochronną. Tkanka staje się zaczerwieniona, podrażniona, mało elastyczna i szorstka. Zimą przede wszystkim sugerowane są zabiegi, które nie tylko odżywiają tkanki, ale też poprawią generalny humor.

Za krótkie dni, pochmurna pogoda, niedobór słońca, ziąb nie stroją nas pozytywnie. Ażeby poczuć się bardziej pozytywnie, należałoby skorzystać z właściwych zabiegów. Rozkoszne zabiegi pomogą oderwać się od rzeczywistości i zapomnienie o zimie. Zabiegi przy użyciu dużej temperatury oraz właściwych procedur relaksacyjnych dogłębnie odprężą całe ciało oraz pokrzepią organizm. Ciepło redukuje ból, usprawnia krążenie, wywołuje lepsze odżywienie skóry. Efektami niejako ubocznymi jest rozluźnienie mięśni i działanie relaksujące.

Relaksacyjny masaż kamieniami wulkanicznymi – najlepsze masaże Warszawa

Masaż ten oddziaływuje na wszystkie sfery funkcjonowania, budując harmonię ducha i ciała. Skóra po masażu jest skuteczniej dotleniona, odżywiona i ukrwiona, także uelastyczniona i ujędrniona. Wulkaniczne kamienie wykorzystywame do masażu mają właściwości zdrowotne i relaksacyjne. Efektywnie odprężają nasze mięśnie i korzystnie działają na cyrkulację krwi. Ciepło kamieni grzeje i okrąża cały organizm, a więc masaż ten sugerowany jest szczególnie w chłodne dni.

Aromaterapia i peeling ciała.

Aromaterapia polecana jest dla ludzi w stresie, którzy żyją w największych miastach dla wyciszenia i relaksu. Używane olejki aromatyczne w kombinacji umiejętnościami masażysty w trakcie masażu, wprowadzają w odprężenie, poczucie wyciszenia i błogości. Ponadto olejki funkcjonują detoksykująco i odmładzająco, tkanka jest nawilżona i odżywiona. Na zabieg składa się masaż twarzy i głowy, masaż całego ciała i peeling.

Odwiedź wybrane Spa Piaseczno.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.09284659999999, Długość geograficzna: 21.041229899999962

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 17.09.2020 14:40:33)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 07.06.2016 19:36:58)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply