Sklep z siatką ogrodzeniową

Sklep z siatką ogrodzeniową

Spółka Siatki-Stal to producent siatek ogrodzeniowych i dystrybutor systemów ogrodzeniowych. Naszą firmę prowadzimy od 2003 roku, a nasza placówka zlokalizowana jest w Łomży, na Podlasiu. Poza działalnością lokalną prowadzimy sklep e-commerce z artykułami ogrodzeniowymi.

W zależności od potrzeb każdy produkt w naszym asortymencie można spersonalizować przez dobór wymiarów, koloru czy stylu wykończenia. Poniżej prezentujemy najważniejsze pozycje z naszego sklepu online.

Siatka metalowa to główny produkt na naszej platformie sprzedaży. Można podzielić je na siatki ocynkowane i powlekane. Można także wydzielić siatki zgrzewane, ozdobne, hodowlane, czy leśne.

Następnym popularnym produktem są panele ogrodzeniowe oraz adekwatne do nich słupki, podmurówki oraz akcesoria.

Innym wartym uwagi produktem z naszego sklepu są maty osłonowe, druty kolczaste oraz sztachety metalowe.

Liczba sprzedawanych produktów jest bardzo rozbudowana, dlatego służymy specjalistycznym doradztwem przy doborze odpowiednich produktów ogrodzeniowych.

Nasze materiały sprawdzą się rewelacyjnie do ogrodzenia zarówno posesji prywatnych, jak i firmowych, czy dużych terenów przemysłowych.

W naszym sklepie internetowym warto zwrócić uwagę na sekcję Najczęściej kupowane oraz Promocje, gdzie przedstawiamy produkty, które są wyjątkowo popularne oraz mają konkurencyjne ceny, jak na przykład siatka heksagonalna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Siat-Stal.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 1 (ostatnio: 28.07.2021 20:59:46)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply