Projektowanie ogrodów Wałbrzych

Projektowanie ogrodów Wałbrzych

Ogrody Wałbrzych. Pielęgnacja ogrodów Wałbrzych. Projekty ogrodów Wałbrzych. Zakładanie ogrodów Wałbrzych.

Firma oferuje usługi budowlane i usługi ogrodnicze. Usługi budowlane – generalne wykonawstwo, doradztwo techniczne i doradztwo projektowe. Usługi ogrodnicze – projektowanie ogrodu, zakładanie ogrodu i pielęgnację ogrodu.

Pochylimy się nad usługami ogrodniczymi, a szczególnie nad jednym zagadnieniem: kwiaty w ogrodach

Kwiaty w ogrodach – ich wzrost i kształt.

Wzrost i kształt kwiatów jest bardzo ważnym czynnikiem w projektowaniu ogrodów i zakładaniu ogrodów. Od tych czynników zależy czy ogród nasz będzie harmonijny. Co do wzrostu możemy rośliny podzielić na: dorastające do 30 cm (stosujemy je do obsiewania grup kwiatowych, rabat), rośliny od 30 cm do 1 metra (nazywane są rabatowymi) i powyżej 1metra (to rośliny grupowe, lub sadzimy je jako solitery).

Ze względu na kształt mamy takie rośliny, które kwiat mają na wierzchołku łodygi, kwiaty zwisające w dół lub posiadają kwiaty boczne. Najwięcej roślin posiada kwiaty drobne jak np. gęsiówki, goździki. Takie rośliny najładniej wyglądają sadzone w grupie. Rośliny o kwiatach dużych mogą być sadzone nawet pojedynczo.

Aby wywrzeć na odbiorcy pozytywne wrażenie i pozytywny odbiór należy kwiaty sadzić na podstawie wiedzy i praktyki. Taką wiedzę posiada architekt krajobrazu.

W naszej bazie danych posiadamy bardzo duży wybór roślin, od parkowych drzew liściastych i iglastych, po małe unikatowe byliny. Ponadto mamy wielki wybór wzorów, struktur, stylów, deseni rzeźb, jak również elewacji, nawierzchni dróg i ścieżek, altan ogrodowych, placów zabaw, trejaży, girland, grilli, studzien ogrodowych, mostów, kamieni itp.

Ogrody Wałbrzych. Pielęgnacja ogrodów Wałbrzych. Projekty ogrodów Wałbrzych. Zakładanie ogrodów Wałbrzych.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.7308605, Długość geograficzna: 16.65678920000005

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 58 (ostatnio: 06.01.2018 11:51:38)
  • yahoo: 3 (ostatnio: 25.02.2016 15:31:32)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply