Produkcja lakierów samochodowych

Produkcja lakierów samochodowych

Potrzeby użytkowników wymagają od producentów lakierów produktów o szerokim spektrum ról, dokładnych odcieni, urozmaiconych stopni połysku, jak również szybkich czasów zaopatrzenia. Lakiery przemysłowe Multichem zapewniają modelowy system powłok dla wszelkich powierzchni, jak również wszelkiego podkładu gwarantujący ekstremalną wytrzymałość, zabezpieczenie antykorozyjne jak również wartości estetyczne. Lakiery przemysłowe Multichem odnajdą Państwo u wytwórców urządzeń budowlanych, pojazdów użytkowych, wyposażenia produkcyjnego, producentów maszyn, konstrukcji stalowych, okuć meblowych, transformatorów.

Mieszalniki samochodowe

Kompleksowym rozwiązaniem w obszarze mieszania lakierów są opracowane dzięki Multichem systemy kolorów jak również systemy doboru kolorów, które zapewniają szybkie i proste dopasowanie koloru. Zarówno w sytuacji technologii opartej na rozcieńczalnikach podobnie jak wodorozcieńczalnej, zawartość systemu to: zbiór kolorantów, aplikacja recepturowa, libra, jak również szablon barw. Przy ich użyciu mieszanie lakierów umożliwia szybkie i proste dokładne odzwierciedlenie pożądanej barwy. Integralną część każdego z systemów doboru koloru PROFIX pełni aplikacja recepturowa MIXING COLOURS. Selekcję koloru rozpoczynamy od odszukania w wymaganego kodu koloru. Po wpisaniu kodu w wyszukiwarkę aplikacji, otrzymujemy specyfikację na wymagany odcień, zgodnie z którym wykonamy mieszanie lakierów. Przejrzystość naszych systemów doboru koloru powoduje że wszelka mieszalnia lakierów samochodowych potrafi użytkować go z sukcesem.

Lakiernictwo

Multichem z centralą w Luboniu jest jedną z pierwszoplanowych firm w Polsce w obszarze produkcji lakierów samochodowych. proponujemy wszechstronne rozwiązania jak również profesjonalne produkty w zakresie samochodowych napraw i obszernie zdefiniowanej techniki powlekania. Jesteśmy obecni w przeszło 50 krajach za pośrednictwem naszych przedstawicielstw jak również dystrybutorów. Produkcja lakierów samochodowych oparta jest na wypróbowanych technologiach,metodach,procedurach jak również wysokiej klasy surowcach.

Obok lakierów barwnych w naszej ofercie mieści się także lakier bezbarwny samochodowy. Ma on parametry zapewniające doskonały rezultat polerowania, jak również doskonały połysk. Dodatkowo jego wysoka przejrzystość umożliwia na niemalże doskonałe odzwierciedlenie przykrytych nim materiałów.

Materiały do lakiernictwa

Wytwarzane poprzez Multichem materiały lakiernicze tworzone są na nowoczesnych liniach produkcyjnych i są sporządzone z najwyższej gatunku surowców, projektowanych dla klientach kładących dużą wagę na gatunek, niezmienność,łatwość zastosowania oraz obróbki. zbiór, naszych lakierów i baz pozwala uzyskać lakiery zarówno, jednocześnie zabezpieczające oraz dekoracyjne. Dostarczane z naszym udziałem materiały do lakiernictwa istnieją w szerokiej asortymencie i umożliwiają wszechstronne rozwiązania dla rozlegle rozumianego przemysłu, w tym zwłaszcza pojazdów. Zakładanym przez nas zamiarem jest uważne analiza potrzeb gospodarki i rozwijanie go, zapewniając odbiorcom z całego świata wybór coraz szerszej gamy produktów. Wśród wytwarzanych przez Mutichem materiałów do lakiernictwa znaleźć można na przykład: lakiery bezbarwne, szpachlówki, utwardzacze, zmywacze, żywice, pasty matujące.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.35377889999999, Długość geograficzna: 16.890714000000003

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 26 (ostatnio: 24.01.2021 10:56:31)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 31.07.2017 22:43:23)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply