Porady prawne – prawo pracy

Porady prawne - prawo pracy

Strona internetowa Kadry i Płace w Praktyce to kopalnia wiedzy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Na naszych łamach publikujemy szczegółowe, poparte przepisami prawa pracy wyjaśnienia, dotyczące kwestii zatrudniania i zwalniania pracowników, wynagrodzeń za pracę i z tytułu umów cywilnoprawnych, ewidencjonowania czasu pracy, prowadzenia dokumentacji osobowej i płacowej w zakładzie pracy i wiele innych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze artykuły w sposób maksymalnie praktyczny prezentowały odpowiedzi na szereg pytań, jakie zadają sobie nasi czytelnicy. Na naszej stronie ciekawe i pożyteczne informacje znajdą nie tylko pracodawcy i kadrowe, ale również pracownicy. Nie wiesz, czy należy Ci się premia uznaniowa i regulaminowa? Powstało opóźnienie w wypłacie wynagrodzenia? Masz wątpliwości, czy pracodawca prawidłowo naliczyć wynagrodzenie za czas niezdolności do pracy? A może pracujesz w oparciu o umowę zlecenia i interesuje Cię, czy przysługuje Ci urlop wypoczynkowy? Odpowiedzi na te wszystkie pytania, poparte przykładowymi rozliczeniami znajdziesz właśnie u nas.

To jeszcze nie wszystko – nasz serwis to zbiór wszelkiego rodzaju pism i dokumentów, związanych ze stosunkiem prawa pracy. Na naszych stronach znajdziesz wszelkie potrzebne do zatrudnienia pracownika wzory pism i umów kadrowych. Dodatkowo na bieżąco przygotowujemy i opracowujemy kolejne, biorąc pod uwagę zmiany w obowiązujących przepisach prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Jeśli jesteś pracownikiem albo pracodawcą, to poszukując odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu prawa pracy i spraw pracowniczych znajdziesz właśnie u nas.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 38 (ostatnio: 23.10.2020 20:44:16)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 22.10.2016 19:44:16)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply