Płyty meblowe

Płyty meblowe

W branży meblarskiej stosowane są technologie, pozwalające naprawdę spełniać wymagania klientów odnośnie poziomu produktów a także ich estetyki oraz przystępności cenowej. Materiałem, który bez problemu łączy te cechy są płyty meblowe. Jednakże one same nie są gwarantem wytrzymałości. Zagwarantować mogą to, oprócz doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane technologie produkcji i wykorzystanie najlepszych składników , w tym klejących. Dostosowane do powyższych wymagań płyty, odnajdą Państwo właśnie u nas.

Dziś jesteśmy największą hurtownią płyt na obszarze Opolszczyzny. Bogaty asortyment nie oznacza jednak, że wśród naszych produktów znajdą Państwo płyty meblowe jakie tylko branża stolarska zna. My współpracujemy z wyłącznie najlepszymi firmami. Nie jesteśmy bowiem nakierowani na ilość sprzedanych produktów, lecz na ich poziom.

Jeśli mowa o wyborze naszych płyt, to bez wątpienia zaskoczy Państwa szeroka paleta kolorów. Oprócz tradycyjnych odcieni drzew, jak dąb, jabłoń, czy malibu, nasze płyty meblowe występują również w bardzo modnych i oryginalnych barwach, jak róż, ciemny fiolet, czy oberżyna. Podczas ich produkcji stosowane są najwyższej klasy włókna drzewne, które w połączeniu z organicznymi związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą jednolitą i trwałą strukturę. Podczas produkcji ogromną rolę pełni optymalna temperatura i ciśnienie, które przekładają się na jakość płyty.

Oprócz tradycyjnych płyt oraz pokrytych laminatem, wśród naszych produktów znajdziecie Państwo również niezapalne płyty meblowe. Są one odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użytecznych publicznie, jak chociażby szkoły czy hale sportowe. Stosując się do tych wymagań a jednocześnie troszcząc się o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie posiadamy między innymi płyty meblowe które nie powodują rozgorzenia ognia. Każda z naszych płyt posiada specjalną klasyfikację, która mówi o zachowywaniu się wyrobu podczas pożaru.

Nasze płyty wraz z oferowaną kolorystyką, można zobaczyć na naszej stronie. Znajdą tam Państwo również dane kontaktowe. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Z przyjemnością pomożemy również w optymalnym wyborze płyt, a także, jeżeli Państwa to interesuje, dostarczymy je we własnym zakresie. Szybkość realizacji zlecenia idzie u nas w parze z jakością dostarczanych produktów.


Ocena: 4,5/5 (4 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.8003761, Długość geograficzna: 17.937989000000016

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 50 (ostatnio: 30.11.2020 23:44:41)
  • yahoo: 22 (ostatnio: 11.02.2018 02:31:06)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply