Pamala – sklep z rękodziełem

Pamala - sklep z rękodziełem

Rękodzieło artystyczne to dzisiaj wyjątkowo rozwojowa dyscyplina sztuki. Wiele ludzi odkryło w tej części sposób na życie, ale też rozwiązanie sposobu na zarabianie. Spożytkowano ogrom technik, jakie w ciągu lat zostały zapomniane, wynaleziono nowsze technologie. Wiele ludzi robi dzisiaj tkaniny ozdobne, produkuje ręcznie robioną biżuterię, ozdabia dzbanki w unikatowy sposób.

Nasza galeria rękodzieła Pamala nie zawodzi oczekiwań najbardziej wyrafinowanych amatorów rękodzieła i prezentuje ogrom rzeczy rękodzieła. Wpośród nich da się znaleźć narzuty patchworkowe, rzeczy zrobione ręcznie, rzeczy zrobione w technice decoupage, ramki drewniane, obrazki akwarelowe. Rękodzieło artystyczne jest naszym wyzwaniem.

Patchwork to technika tworzenia przedmiotów większych z malutkich cząstek tkanin, powstała w w czasach biednych w Anglii. Dzisiaj patchwork jest środkiem wyrazu artystów, sposobem na pokazanie uczuć, pasją twórczą ogromnej ilości ludzi, a również sposobem na tworzenie przedmiotów naprawdę unikatowych i fenomenalnych.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 48 (ostatnio: 20.09.2019 22:52:39)
  • yahoo: 5 (ostatnio: 12.05.2016 06:35:19)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply