Okulary pływackie

Okulary pływackie

Od najmłodszych lat fascynuje nas woda. Uwielbiamy sporty wodne – w tym pływanie (profesjonalne jak i amatorskie), oraz nurkowanie. Z myślą o osobach z wadami wzroku stworzyliśmy sklep online oferujący produkty, które jeszcze do niedawna były bardzo trudne do znalezienia – okulary do pływania pływackie i maski do nurkowania z korekcją wad widzenia.

W sklepie okulary-plywackie-korekcyjne.com znajdziecie Państwo okulary na basen najbardziej renomowanych marek, które polepszą komfort pływania przy posiadaniu wady wzroku. W naszej ofercie znajdują się okularki do pływania korekcyjne dla dzieci jak i dorosłych. Dysponujemy szerokim asortymentem modeli okularów pływackich z mocą ujemną jak i z mocą dodatnią. Oferowane przez nas okularki korekcyjne do pływania dostępne są również z parametrami niestandardowymi – czyli również dla osób z astygmatyzmem lub starowzrocznością. Nasze produkty są bezpieczne (posiadają filtry UV, wykonane są z materiałów nie posiadających latexu, zabezpieczone warstwą przeciw parowaniu Anti-Fog) i bardzo skutecznie polepszają jakość przebywania w wodzie. Zapewniamy, iż każdy znajdzie coś dla siebie – bardzo duży wybór rozmiarów, kolorów zarówno dla kobiet jak i mężczyzna, dzieci i dorosłych. My zatroszczymy się by pływanie bez okularów lub soczewek kontaktowych już więcej nie było problemem. Wystarczy, że odwiedzisz nasza stronę. Zapraszamy.

Dodatkowo nasz asortyment poszerzamy ofertą masek do nurkowania. Oczywiście większość z nich skierowana jest do klientów posiadających wadę wzroku. Zarówno krótkowidzów jak i dalekowidzów. Zapraszamy do zaznajomienia się również z tą ofertą.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 62 (ostatnio: 10.04.2021 13:40:54)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 29.06.2016 17:22:25)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply