Usługi budowlane

Usługi budowlane

Firma budowlana IBud to gwarancja usług budowlanych najwyższej jakości. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji zarówno na rynku Konińskim (a mówiąc ściślej na rynku powiatu konińskiego), jak i samej wielkopolski. Wynika to z faktu, iż świadczone przez nas usługi budowlane są wysokiej jakości i wypadają bardzo korzystnie w relacji ceny do jakości. W chwili obecnej priorytetem jest dla nas mobilność, w związku z tym zasięgiem realizowanych przez nas usług obejmujemy całą Polskę. Budowa domu, obiektów biurowych i usługowych, obiekty magazynowe a także inne to nasza specjalność. Podejmujemy się wykonawstwa stanu surowego, oraz pod klucz. Nasza oferta jest bardzo szeroka: projekty budowlane, poprzez fundamenty, posadzki, murowanie ścian i kominów (także z klinkieru), tynkowanie, gipsowanie, malowanie ścian i sufitów, układanie paneli, płytek, układanie kostki brukowej, po aranżacja wnętrz i konsulting budowlany.

Przy wyborze firmy bodowlanej do budowy domu czy też jego remontu, należy pamiętać o tym, że efekty ich pracy będą towarzyszyć nam przez wiele lat – w związku z tym warto jest postawić na profesjonalizm.

Zlecając wykonawstwo naszej firmie, zyskujecie Państwo pewność, że usługi zostaną wykonane w sposób solidny, rzetelny i terminowy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie mogą Państwo uzyskać aktualne informacje na temat cennika i zrealizowane usługi budowlane.

Kontakt: Gen. Tadeusza Kutrzeby 4, Golina, Konin, Polska, telefon 788-696-696, lub 601-320-315. Adres e-mail: biuro(2+shift)ibudujesz.pl

Odporne na zabrudzenia dywany – Vella S.C.

Odporne na zabrudzenia dywany - Vella S.C.

Musisz mieć wygodę i komfort by prawdziwie odpocząć. Czy chodzisz gołymi stopami po miękkim dywanie, czy nakrywasz się puchową kołdrą czy też przygotowujesz piknik na kocu, możesz wymagać by wszystko było doskonałej jakości. Zapewnimy Ci to właśnie my. Puchate koce, wygodne materace Koło i przepiękne dywany – to wszystko proponujemy w ofercie. Oprócz tego jeszcze praktyczne ręczniki, eleganckie zasłony czy wygodne poduszki. Zadbaj o wypoczynek swój i swoich bliskich, odwiedzając nasz portal internetowy. My zawieziemy Ci zakupy do mieszkania.

Klocki hamulcowe

Klocki hamulcowe

Poszukujesz części koniecznych do remontu hamulców, zapraszamy do naszego sklepu. Nasza niezwykle duża oferta obejmuje części hamulcowe do większości marek samochodów osobowych i dostawczych, używanych na naszych drogach. Znajdziesz u nas tarcze hamulcowe BMW, zazwyczaj poszukiwane klocki hamulcowe BMW. Bezsprzecznie klocki czy tarcze to nie jedyne elementy układu hamulcowego. Nasi doradcy wesprą Cię w prawidłowym wyborze szczęk, przewodów, linek, zestawów naprawczych, oraz wielu wielu innych. Dysponujemy już wieloletnim doświadczeniem w tej specjalizacji, wzbogacone praktyką. Zapraszamy wszystkich odnawiających hamulce w swoim samochodzie, pomożemy rozwiązać dużo komplikacji z tym związanych.