Bydło mięsne

Bydło mięsne

Chciałbyś jeść zdrowe oraz dobre mięso, jakie jest uzyskiwane z bydła ? Jest na to środek ! Zgłoś się do nas, a będziesz miał pewność, że zwierzęta, jakie wypasają się u nas to fantastycznej jakości zwierzęta oddane do uboju. Nie chcemy tutaj nikogo urazić, jednak jak od dawna wiadomo, mięso to podstawowa rzecz naszych posiłków codziennych, dlatego potrzebuje ono być wartościowe i estetyczne. Chcemy, aby nasz klient utrzymywał z nami stały kontakt, bo to on ocenia nasze mięso, jakie przetwarzamy, i to od niego zależy jakość naszych wyrobów. Mamy nadzieje, że każdy kontrahent, który posmakuje mięsa z naszej hodowli będzie pewien, że to mięso jest tym najlepszym, jakie zjadł.

Trak poleca

Trak poleca

W momencie, kiedy planujecie Państwo budowę czegoś więcej niż altany na własnej parceli to nie zapomnijcie, że budowle o pow. nie przekraczającej 25m kw nie wymagają decyzji na budowę – zobacz oferty Trak Ostróda, co wbrew pozorom zasadniczo obniża koszt takiej budowy. Kto osobiście nie nadzorował żadnej budowy nie domyśla się na pewno, jakie dokładnie wydatki wiążą się z otrzymaniem pozwolenia na budowę w tradycyjnym trybie administracyjnym. Nie chodzi tu bynajmniej o wydatki administracyjne, bo bywająmogą być one zasadniczo nieznaczne, niemniej jednak o wszelkie wydatki związane z projektem, wymieniając od najwyższych to są: adaptacja projektów do warunków rzeczywistych, wydatki na projekt gotowy, koszty map do celów projektowych. Zbierając są to wydatki od dziesięciu tysięcy co najmniej, uzależniając od wymagań .

Dela & Hatowski – sprzedaż działek budowlanych na Mazurach

 Dela & Hatowski - sprzedaż działek budowlanych na Mazurach

Firma Dela & Hatowski to spólka zajmująca się handlem nieruchomości, sprzedażą działek budowlanych i rekreacyjnych na terenie Mazur. Posiadamy obecnie działki w pięknej i malowniczej miejscowości o nazwie Kotkowo,która jest oddalona około 50km od stolicy Warmii i Mazur (Olsztyna) oraz około 8km od Morąga. Działki są położone w lasku w odległości od 200 do 1000 metrów od pięknego jeziora Gil. Takie położnie działek sprawia że jest to idealne miejsce do wypoczynku oraz wakacyjnych wypraw, piękna okolica dużo wspaniałych i czystych jezior, lasy pełne grzybów i jagód, to idealne miejsce dla osób lubiących spokój i ciszę. A dla osób które lubią wypoczywać nad morzem to, to położenie działek sprawia że w ciągu godziny jazdy możemy znaleźć się w takich miejscowościach jak Stegna, czy Trój Miasto albo Elbląg.

Nasza firma oprócz sprzedaży samych działek budowlanych albo rekreacyjnych, kompleksowo wspomoże państwo w organizacji wszelkich pozwoleń oraz projektów potrzebnych do budowy domu na naszych działkach. Możemy pomóc państwu w doborze odpowiedniego projektu domu oraz w fachowym nadzorze wybranej przez was firmy budowlanej, możemy również zająć się budową osobiście.

Na działkach położonych w lesie proponujemy budowę domów drewnianych, ale istnieje również możliwość wybudowania domu murowanego.

Zapraszamy Państwo do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu.