Czarter mazury

Czarter mazury

Wczasy nad jeziorem – pragniesz pomysłu na wypad z rodziną. luknij na czarter jachtów. Z nami będziesz extra się bawił. zapewnimy Ci wielu pomysłów i atrakcji na zabicie nudy. Czarter jachtów mazury to doskonały pomysł na słoneczne, letnie dni.

potrzebujesz zapewnić sobie mnóstwo atrakcji na urlop to lepiej luknij na czarter mazury. Jachty to jeden z wspaniałych pomysłów na spędzenie wolnego czasu poza domem. Czartery jachtów dostarczą Ci wielu atrakcji i przyjemnie spędzonych chwil. Wczasy w górach to miejsce gdzie odnajdziesz siebie. Wejdź naszą stronę www i zapoznaj się z naszymi jachtami, ich wyposażeniem i funkcjonalnością. Dzieki nim odbędziesz naprawdę niezapomnianą przygodę na Mazurach – w Krainie Jezior, albo możesz spedzić wczasy nad morzem .

Czartery Mazury

Czartery Mazury

Mazur Wind prowadzi czarter jachtów. Na jej wyposażeniu są m. in. łodzie FORTUNA 29. Tenwygodny, ponad dziewięciometrowy jacht został wytworzony dla załogi składającej się z 8 osób . FORTUNA 29 jest idealna do bezpiecznego pływania rodzinnego, wymagającego miejsca w kokpicie i pod łodzią. Na firmowej witrynie internetowej mazurwind.pl o znajdziesz pełną galerię fotografii naszych jachtów. Ponadto mamy przytulny pensjonat, nazywany Rybaczówka.