Biuro rachunkowe EFEKT – Żory

Biuro rachunkowe EFEKT - Żory

Masz zamiar założyć własną działalność gospodarczą, jednakże trwożą cię formalności i koszty biura rachunkowego?

A może masz już swoje przedsiębiorstwo i współpracujesz z biurem księgowym, ale myślisz, że płacisz zbyt wiele?

Dla nowych biznesmenów proponujemy gratisową pomoc w trakcie rejestracji firmy we wszystkich urzędach i podejmiemy się czasochłonnego wypełnienia dokumentów. Na skutek czego nie tylko zaoszczędzisz stresów powiązanych z wizytą w kilku urzędach, ale także twój bezcenny czas. Co więcej, przez początkowe trzy miechy zapłacisz za nasze usługi ledwie 50 zł netto miesięcznie!

Jeżeli natomiast aktualnie prowadzisz swoją działalność, a kwota, jaką płacisz dotychczasowemu biuru rachunkowemu wydaje się być za wielka, zgłoś się do nas!

Zagwarantujemy Ci niższą stawkę niż do tej pory, a przez początkowy miesiąc możesz nas wypróbować za wyjątkowe 1zł, abyś mógł przekonać się do wysokiej jakości naszych usług !

Hotel Zory

Hotel Zory

Żory są miastem znajdującym się w pięknej, południowej części Polski. Otacza je przepiękna okolica, zawierająca wiele interesujących i ciekawych zabytków. Każdy hotel żory to wspaniała alternatywa noclegowa dla ludzi chcących wypocząć i poznać Górny Śląsk. Miasto jest wyposażone w trakcję kolejową, która łączy Żory z przeróżnymi ważnymi miejscowościami Górnego Śląska. Mieszkając w Żorach można swobodnie zwiedzać okolicę. Żory są małym i spokojnym miastem. Przyciągają do siebie ludzi, otaczając ich miłą atmosferą i gościnnością. Wynajmując pokoje w żorach można mieć pewność, że będą dostępne w wybranym przez turystę terminie. Dla osób ubóstwiających ciszą i spokój, hotele w Żorach okazują się być najlepszym miejscem na odpoczynek. Rybnik. Hotele w rybniku też ujmują swoim charakterem i gościnnością. Dzięki ogromnemu spektrum wyboru hoteli w Żorach, każdy podróżnik znajdzie swoje miejsce. Górny Śląsk zachęca do siebie.