Wypożyczalnia Solid Car

Wypożyczalnia Solid Car

Wypożyczalnia aut Solid Car oferuje Państwu najem aut osobowych różnych klas. Jeśli będziesz na lotnisku w Pyrzowicach Katowicach oraz pragniesz wydzierżawić auto to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy kompleksową obsługę, niezawodne auta oraz kompletną ochronę ubezpieczeniową.

Posiadamy ogromny wybór aut w przeróżnych klasach. Tylko my gwarantujemy dojazd do klienta oraz niesłychanie konkurencyjne rabaty w przypadku dłuższego wynajmu.

Ciągle poszerzające się szerokie grono naszych klientów właśnie potwierdza naszą markę. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Pyrzowice wynajem samochodów

Pyrzowice wynajem samochodów

Nasze przedsiębiorstwo zaprasza wszystkich potrzebujących wypożyczenia auta do wykorzystania z naszej oferty. Na swoim placu parkingowym mamy auta, które jedynie czekają by świadczyć usługi Wam. Tylko my zapewniamy dojazd do interesanta i nadzwyczaj atrakcyjne zniżki przy dłuższym wynajmie.

Jednymi z głównych naszych konsumentów są osoby wypożyczające auto na lotnisku w Katowicach. Posiadamy fachowy skład pracowników, który ułatwi wyselekcjonować trafny rodzaj samochodu.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej gdzie można zarezerwować wynajem samochodu i uzyskać większą ilość danych.

Parking w Pyrzowicach

Parking w Pyrzowicach

Podróżnym wylatującym z Portu Lotniczego w Pyrzowicach na wakacje, w podróż w interesach lub do bliskich pragniemy zaprezentować ofertę przechowania pojazdu na dozorowanym miejscu parkingowym. „Parking u Madzi” (Pyrzowice) zapewnia fachową obsługę, pilnowanie 24h na dobę plac oraz doskonałą lokalizację nieopodal Terminali A i B Portu Lotniczego w Pyrzowicach. Te wszystkie cechy posiada nasz parking w Pyrzowicach. Kwota za postój pojazdu zawiera także dojazd na Terminal oraz odbiór po powrocie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową http://www.parkingumadzi.pl, gdzie prezentowana jest oferta naszego parkingu w Pyrzowicach, informacje adresowe oraz szczegóły rezerwacji miejsca parkingowego, postojowego.

Parking lotnisko Pyrzowice

Parking lotnisko Pyrzowice

W dobie lotnisk i samolotów, coraz częściej odwiedzanych przez wiele osób, potrzeba miejsc w których człowiek korzystający z lotniska będzie mógł bezpiecznie pozostawić swoje auto. W związku z tym, że lotniska potrzebują dla siebie dużego obszaru, bywają one z reguły odległe od miast. W takim wypadku, aby dotrzeć na lotnisko i wyruszyć w podróż trzeba się do niego dostać we własnym zakresie. Można skorzystać z taksówki czy autobusu, ale najczęściej ludzie decydują się na własne samochody. Właśnie dla potrzeb klienta powstał parking przy lotnisku Pyrzowice . To miejsce gdzie klient lotniska bez obaw może zaparkować własny samochód do czasu powrotu. Parking Pyrzowice otwarty jest dla wszystkich modeli aut. Nie ma znaczenia czas, na jaki ma pozostać auto. Parking lotnisko Katowice oferuje mnóstwo miejsc parkingowych. Nie trzeba parkować samochodu w ogólnodostępnym i niestrzeżonym miejscu. Myśli o tym, czy czy z samochodem nic się nie stało, często mogą popsuć wyjazd. Zobacz ofertę naszej firmy – warto zaparkować swoje auto na naszym parking w Pyrzowicach i beztrosko udać się w trasę samolotem.

Parking u Madzi – Pyrzowice

Parking u Madzi - Pyrzowice

Jeśli wybierają się Państwo z Portu Lotniczego Katowice Airport na wczasy, podróż służbową lub do rodziny pragnęlibyśmy przedstawić Państwu propozycję przechowania samochodu na dozorowanym parkingu. „Parking u Madzi” (Pyrzowice) gwarantuje profesjonalną obsługę, pilnowanie 24 godziny na dobę plac oraz komfortowe położenie obok Terminali A i B Portu Lotniczego Katowice Airport. To wszystko wyróżnia nasz parking w Pyrzowicach. Cena za miejsce postojowe samochodu zawiera również dojazd na Terminal oraz odbiór po podróży.