Koła łańcuchowe Śląsk

Koła łańcuchowe Śląsk

Zachęcamy projektantów maszyn, sprzętów oraz zakłady wytwórcze do zaznajomienia się z naszą najlepszą propozycją. Dystrybucja elementów przeniesienia napędu to stworzona przez nas specjalność. Oferujemy nie tylko najlepszej jakości towary Ze swojej strony jesteśmy w stanie zapewnić też obszerne doświadczenie oraz kompetentną wiedzę.

Koła Łańcuchowe MAWRO to dużo więcej aniżeli sama dystrybucja!

Zależy nam na kompleksowym oraz indywidualnym podejściu do naszych konsumentów, skutkiem tego wypatrując konsultingu technicznego w zakresie doboru podzespołów, które są dostępne w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Jednak to bezustannie nie wszystko, co wyróżnia naszą najlepszą ofertę na tle konkurencyjnych. Na bazie posiadanego doświadczenia oraz w odpowiedzi na wymogi prężnie rozwijającego się rynku, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie swojej propozycji o produkcję szczegółów niestandardowych. Warto zaakcentować, że są to elementy wykonywane zgodnie z dokumentacją techniczną podsyłaną nam przez klienta. jako zawodowcy, nie boimy się wyzwań.

Bez względu na to, jak nadzwyczaj karkołomny jest projekt, jaki potrzebują Państwo wykonać – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że odnajdziemy rozwiązanie, które odpowie na stawiane wymagania, a nawet je przewyższy.

Mawro – bogaty asortyment, jakość bez kompromisu. Najlepsze koła łańcuchowe na Śląsku

Aby w pełni zrozumieć proponowane przez nas profesjonalne usługi oraz różnorodność asortymentu, z jakim wychodzimy do Państwa – pozwolimy sobie zwrócić uwagę na towary, które niejako stanowią kręgosłup naszej profesjonalnej oferty.

Wymienić trzeba przede wszystkim:

  • koła łańcuchowe,
  • łańcuchy rolkowe,
  • koła oraz pasy zębate,
  • tuleje rozprężno-zaciskowe,
  • listwy oraz koła modułowe,
  • śruby oraz nakrętki trapezowe,
  • sprzęgła, napinacze,
  • wałki prowadzące,
  • motoreduktory,
  • łożyska.

Chcemy niemniej jednak podkreślić z tego miejsca, że nie jest to stworzona przez nas pełna propozycja oraz zachęcamy do zaznajomienia się z pełnym asortymentem. Jesteśmy pewni, że będzie kompleksową odpowiedzią na Państwa wymogi.

Od początku działalności kładziemy nacisk na to, aby nasza propozycja w sposób całkowity usatysfakcjonowała preferencje korporacji oraz zakładów produkcyjnych w zakresie wyposażenia wysokiej jakości – w możliwie jak najbardziej przystępnych cenach. Uprzejmie zapraszamy do kontaktu w sprawie kół łańcuchowych na Śląsku oraz współpracy. Aby przeczytać trochę więcej informacji zapraszamy też na blog.

Outsourcing IT Racibórz

Outsourcing IT Racibórz

Firma T2T SYSTEM S.C. zajmuje się całościową obsługą informatyczną niewielkich i większych zakładów, głównie na obszarze woj. śląskiego i opolskiego. Dostarczamy wsparcie techniczne w rozwiązywaniu problemów informatycznych zaistniałych podczas codziennej pracy, służymy pomocą przy wyborze nowych rozwiązań IT, zakładamy sieci komputerowe i monitoring, wdrażamy i dbamy o już wdrożone systemy informatyczne a także przeprowadzamy szkolenia dla pracowników.

Każda korporacja potrzebuje obsługi informatycznej. Zastosowanie outsourcingu IT pozwala na redukcję wydatków na zatrudnienia oraz ograniczenie kosztów na szkolenia personelu. Dzięki całościowej ofercie usług informatycznych zapewniamy wybór najlepszych rozwiązań dla naszych Klientów tak, aby mogli skupić się na tym, co jest dla nich najważniejsze, czyli na postępie własnego biznesu.

Naszym atutem jest merytoryczna wiedza uzyskana podczas wieloletniej pracy w zróżnicowanych obszarach IT oraz umiejętność współpracy z klientem-użytkownikiem. Dla nas najważniejsi są ludzie i ich potrzeby, nie maszyny.

Balustrada ze stali nierdzewnej.

Balustrada ze stali nierdzewnej.

Stal nierdzewna dzięki swojej możliwosci kształtowania to materiał idealnie nadający się na wszelkie elementy balustrady. Idealnie wygląda w połączeniu z drewnem, szkłem i innymi materiałami. Obecnie najczęściej stosowanym profilem na balustrady są rurki o różnych wymiarach w tym najczęciej stosowane mające średnicę 38, 42 lub 51 mm. Natomiast zamknięte profile prostokątne wykorzystywane są do nowoczesnych balustrad.Powierzchnia stali jest wykończona w postaci szlifowania lub polerowania. Stal szlifowana jest praktyczna i elegancka ponieważ nie widać na niej zarysowań. Należy mieć na uwadze, że im grubszy szlif, tym stal łatwiej ulega zabrudzeniu. Odmiennym rodzajem jest stal polerowana. Ponieważ jest miękka, łatwo ją uszkodzić, rysuje się, a z upływem czasu matowieje. Balustrady ze stali nierdzewnej są bardzo odporne na działanie deszczu i sniegu. Dlatego balustrady z nierdzewki można stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.