Studio Prototyp

Studio Prototyp

Studio Prototyp zostało stworzone z miłości tworzenia oryginalnych projektów, głównie dostosowanych do wymagań odbiorców. Funkcjonalność, estetyka i dobry design sprawiają, że w naszej pracowni powstają cieszące się uznaniem projekty wnętrz, grafiki, wzornictwa i produktu. Od pewnego czasu zajmujemy się również projektowaniem usług, projektowaniem ogrodów, design thinking.

Projektowanie wnętrz

Wykonujemy kompleksowe usługi tworzenia i zagospodarowania wszelkiego rodzaju wnętrz. Zadbamy o to, by powierzona nam powierzchnia została dobrze i prawidłowo wykorzystana.

Projektowanie ogrodów

Zajmujemy się projektowaniem ogrodów. Zajmiemy się wykonaniem idealnego projektu dla Państwa ogrodu. Dzięki naszemu doświadczeniu, możecie być Państwo pewni profesjonalizmu i wysokiego poziomu wykonanego projektu ogrodu.

Usługi wykonywane przez nasze studio, wykonujemy w okolicach miejscowości takich jak Oświęcim, Pszczyna, Tychy. Pracujemy również w całym kraju, po wcześniejszym ustaleniu szczegółów z Klientem. Serdecznie zapraszamy!

Biuro Doradztwa Chemicznego

Biuro Doradztwa Chemicznego

Regulacje prawne, które obowiązują na obszarze każdego państwa należącego do Unii Europejskiej obciążają wytwórców i importerów substancji chemicznych wieloma obowiązkami. Szeroka wiedza z zakresu prawa i chemii, która jest konieczna do uporania się z tymi normami bywa często niedostępna dla niewielkich przedsiębiorstw prowadzących działalność w sektorze chemicznym. Biuro Doradztwa Chemicznego – firma, która zajmuje się doradztwem w stosowaniu regulacji i norm UE, wśród których prym wiodą REACH albo CLP może okazać się pomocą. Biuro Doradztwa Chemicznego oferuje poza tym usługi wykonywania kart charakterystyki mieszanin chemicznych jak również specjalistycznymi tłumaczeniami naukowymi (w obrębie języków polskiego oraz angielskiego). Po odwiedzeniu strony internetowej http://www.bdchem.pl znajdziecie Państwo więcej informacji o zakresie działalności firmy.