Welding Passion – usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Welding Passion - usługi spawalnicze i ślusarskie Katowice, Śląsk

Nasza firma dostarcza usługi spawalnicze, w tym spawanie żeliwa, spawanie aluminium oraz inne usługi. Zapraszamy klientów z Katowic i całego śląska. Oferta pogotowia spawalniczego w Katowicach skierowana jest do małych i dużych firm oraz osób prywatnych. Usługi spawalnicze możemy wykonywać również u Klienta, ponieważ jesteśmy firmą w pełni mobilną. Spawanie (w tym także żeliwa i aluminium) to nasze zamiłowanie. Oferujemy również bieżący serwis urządzeń, maszyn, konstrukcji i itp. Wykonujemy gotowe projekty (balustrady, barierki, poręcze, bramy), a także robimy własne na życzenie Klienta. Dokładną ofertę pogotowia spawalniczego ze śląska można znaleźć pod adresem http://www.spawanie-katowice.pl/

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Obiekt Plus – całodobowy parking strzeżony

Jeśli wypatrujesz miejsca parkingowego w Katowicach, który jest dwudziestoczterogodzinny i strzeżony , Obiekt Plus to najlepszy możliwy wybór !

Obiekt Plus to parking strzeżony – dwudziestoczterogodzinny w samym centrum Katowic, tuż przy dworcu PKS.

W najbliższym otoczeniu strzeżonego parkingu stoi również dworzec PKP w połączeniu z Galerią Katowicką (500m). Parking strzeżony dwudziestoczterogodzinny rozpoczął działalność w 2000 r. na bazie wielu doświadczeń w zarządzaniu placami parkingowymi zlokalizowanymi na obszarze miasta Katowice. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy ogrodzony parking z nocnym oświetleniem, całodobową ochroną. Przez ostatnie lata infrastruktura obiektu była unowocześniana oraz rozbudowywana o kolejne obiekty przede wszystkim zaplecze sanitarne oraz wyodrębnione miejsce postojowe przeznaczone dla autokarów turystycznych i grup wycieczkowych.

Parking jest idealny dla wszystkich, podróżujących korzystających z dworca PKS w Katowicach przez całodobowy dostęp, turystów odwiedzających miasto, szukających parkingu strzeżonego w Katowicach oraz dla ludzi pracujących w centrum miasta.

Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice

Kurs trenera personalnego Kraków i Katowice

Jeżeli chciałbyś skorzystać z możliwości otrzymania słów motywacji, a być może również cennych rad od kilku osób którym udało się odnieść sukcesy jakie już niedługo stanie się Twoim współudziałem.

Najważniejszą ideą treningu personalnego jest określenie celów i potrzeb każdej osoby. Ćwicząc w naszej akademii nie jesteś klientem trenującym według szablonowych schematów, stajesz się nierozłączną częścią naszej społeczności, w której każdy ma kontakt z innymi osobami. Bodyshaping Academy to przede wszystkim działanie według nowatorskich trendów oraz procedur treningowych wraz z wykorzystaniem najróżnorodniejszych narzędzi.

Nasze kursy są realizowane w Krakowie i Katowicach.

Bodyshaping Acacdemy to motywacja, aktywność i pożądany WYNIK!

Sprawdź także:

Kosmetyczka Katowice – manicure, pedicure, paznokcie

Dobra kosmetyczka Katowice – BlissKatowice.pl

Dobra kosmetyczka Katowice - BlissKatowice.pl

Fachowy salon kosmetyczny Instytut Urody Bliss Katowice zaprasza na zabiegi kosmetyczne, kosmetyczne i regenerujące.

W naszej ofercie:

Pielęgnacja twarzy – klasyczna i aparaturowa

Pielęgnacja ciała

zabiegi na dłonie i stopy

Podologia

Przekłuwanie uszu

CRYOLAB

Hirudoterapia

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Instytut Urody BLISS Katowice przygotował specjalną ofertę na zabiegi.

Nie masz prezentu dla bliskiej Ci osoby? Przygotowaliśmy piękny prezent, jaki możesz wręczyć – BON UPOMINKOWY.

Od Ciebie zależy jego wysokość.

Okazany w Instytucie Urody Bliss uprawnia jego posiadacza do darmowej, indywidualnie dobranej usługi o określonej na nim wartości. BON PREZENTOWY może być także wyrazem uznania dla osiągnięć Twojego partnera firmowego lub pracownika.

BON PREZENTOWY kupisz na miejscu w Instytucie Urody Bliss!

Kominki Jarosław Nowak

Kominki Jarosław Nowak

Nowak Kominki to przedsiębiorstwo z doświadczeniem. Jednostkę stworzyłem na fundamencie wieloletniego doświadczenia w konstruowaniu ciepła pokojowego ciepła. Specjalizuję się w planowaniu i twrzeniu, oszczędnościowych , akumulacyjnych kominków domowych, kominków kaflowych oraz ogrzewania typu HYPOKAUST. W tej chwili jestem jedną z pionierskich firm kominkowych pod względem jakości i ilości tego wariantu kominków oraz jedną z tych, które zauważane są na rynku za fachową i odpowiedzialną firmę. W każdą robotę wkładam moc serca, bo to moja pasja i potężna przyjemność. Płodne postępowanie, uzdolnienie i rutyna oraz niezawodność i dbałość o każdy szczegół owocuje, że moje realizacje kończą się satysfakcją i zadowoleniem zleceniodawców. Dlatego postanowiłem zbudować i reklamować firmę własnym nazwiskiem. Dla doskonalenia swojej fachowości, zgłębiania wiedzy i poznania pionierskich technologii stale się doskonalę uczestnicząc w wielu szkoleniach teoretycznych i praktycznych, co dokumentuję certyfikatami na na stronie internetowej. Każdego dnia wytyczam sobie nowe standardy, dbając o jakość, rzetelność i perfekcja wdrożonych przeze mnie usług. Współdziałam z wieloma renomowanymi partnerami z kraju i z dostawcami z Europy. Jeżeli szukają Państwo zawodowca od kominków, który kompetentnie i z sercem przystępuje do zleconej roboty to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą na stronie internetowej. Na mojej stronie internetowej jest możliwość, również zapoznać się z mnogimi opiniami moich klientów oraz z propozycją kominków, które mam w ofercie. Zapraszam ciepło do poznania moich możliwości. Stworzę dla Państwa niemały kominek, który rozgrzeje Państwa willę i podwyższy stylistykę Państwa posiadłości. Jeszcze raz zapraszam – Jarosław Nowak

Dobry Fryzjer Katowice

Dobry Fryzjer Katowice

Zakład fryzjerski Trendy Hair Fashion Katowice kompleksowo zadba o Twoją fryzurę. W naszej ofercie m.in.: strzyżenie męskie, strzyżenie damskie, strzyżenie dzieci, strzyżenie brody oraz wyrównanie grzywki. W naszej ofercie także modelowanie i farbowanie włosów kobiet i męskie. Regenerujemy włosy z szybkim efektem.

Fryzura fantazyjna lub kok na szczególna okazję? A może prostowanie włosów?

Masz wątpliwości? Zadzwoń +48 32 348 84 23 lub +48 32 726 53 46

Zapraszamy do Trendy hair Fasion w Katowicach, ul. Kochanowskiego.

W godzinach:

Poniedziałek – Piątek: 8.00 – 20.00

Sobota: 8.00 – 16.00

Leasing Katowice

Leasing Katowice

Jeśli prowadzisz firmę, bez wątpienia musisz zainteresować się bardziej leasingiem. No co jak co, lecz leasing to obecnie druga najpowszechniejsza forma finansowania inwestycji w Polsce. Należy przyznać, iż leasing ma dużo zalet, byłoby świetnie gdyby więcej przedsiębiorców zauważyło, że leasing samochodu, urządzeń, nieruchomości bądź transportu ciężkiego to strzał w dziesiątkę. Szczególnie wskazany jest w tej chwili kontakt z firmą Premium Leasing. Chodzi w tym momencie o Leasing Katowice – tzn. siedziba firmy znajduje się w Katowicach, na terenie Śląska. Możemy zaoferować atrakcyjne warunki leasingowe, można mieć pewność, iż Premium Leasing to wieloletnie doświadczenie, fachowość, na dodatek gwarantujemy bezpieczeństwo oraz brak jakiegokolwiek wprowadzenia w błąd. Doskonale zdajemy sobie sprawę, iż leasingobiorcy to ludzie, którzy nie zaakceptują braku profesjonalizmu. Oczywiście zwykliśmy współpracować tylko z instytucjami godnymi zaufania, które są ogólnie znane z tego, iż po prostu ich oferta należy do bardzo atrakcyjnych. I poza tym leasing Premium to u nas całkowity komfort, zero stresu. Jesteśmy ogólnie znani w Katowicach i okolicach z faktu, że jeśli któryś przedsiębiorca zwraca się do nas, zawsze dostaje taką ofertę, która bez najmniejszego cienia wątpliwości jest godna uwagi. Nigdy nie wprowadzamy własnych klientów w błąd, o to w żadnym razie nie należy się obawiać. Na dużą uwagę zasługuje również to, że bardzo chętnie nasi pracownicy odpowiadają na wszelakie pytania dotyczące leasingu. Więcej odnośnie leasingu oraz ogólnie naszej firmy znaleźć można na stronie http://www.leasing-premium.com – serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami wszystkich przedsiębiorców z Katowic oraz okolic. Z chęcią przygotujemy Państwu ciekawą ofertę.

Dermatolog Katowice

Dermatolog Katowice

Nasi mali bliscy z powodu na posiadaną delikatność i podatność na infekcje często zapadają na choroby skórne, w tym zakaźne alergie czy choroby takie jak mięczak zakaźny u dzieci, wszawica, świerzb, liszajec, grzybice skóry i inne, a także takie choroby jak naczyniaki czy atopowe zapalenie skóry.

Dlatego też zachęcamy do oferty skutecznego gabinetu dermatologicznego dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka w Katowicach. W profesjonalnym gabinecie można uzyskać profesjonalną informację w zakresie leczenia licznych chorób skóry. W szczególności dermatologi dziecięcej. Ponadto można zrobić liczne badania i zabiegi w zakresie m.in. kriochirurgii, dermatochirurgii i innych.

Dr n. med. Aleksandry Szczepanek-Grettka – Dermatolog dziecięcy Katowice zaprasza do gabinetu.

Owijarki do palet

Owijarki do palet

Doglądasz sprawdzonych urządzeń, które będą pomagały Ci dopakowywanie różnego rodzaju przedmiotów? Nie męcz się samodzielną pracą i mozolnym pakowaniem paczek w folię pet, lecz zastosuj innowacyjne odkrycia techniki dostarczane na rynek przez firmę Tezaurus! Pozwól, żeby pakowaniem Twych przedmiotów zajął się sprzęt, jaki uczyni to tak skutecznie, że do jego osłony nie będzie niezbędne nic więcej niż taśma poliestrowa!

Na stronce internetowej działalności gospodarczej, jaką promujemy wyszukasz owijarki do palet pionowe oraz poziomie , jakie potrafią pracować całkiem bez nadzoru, ale też przy pomocy pracownika.

Każdą owijarkę charakteryzuje niepowtarzalna jakość, a także niezawodność. Gdyby jednak miałyby usterkę to zapamietaj, że sklep Tezaurus zapewni Ci profesjonalny serwis naprawczy zakupionego sprzętu.

BTL Complex – dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL Complex - dystrybucja bezadresowa, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek

BTL jest jedną z najbardziej żywiołowo rozwijających się firm dystrybucyjnych (dystrybucja ulotek, roznoszenie ulotek) na polskim rynku, której główny przedmiot działalności jest dystrybucja bezadresowa. Specjalizuje się w kolportażu ulotek, gazetek reklamowych (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Oferuje także inne usługi związane z marketingiem bezpośrednim, między innymi kolportaż dedykowany (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek), czy dystrybucje adresową.

Swoim obszarem obejmuje obszar całej Polski (między innymi Warszawa, Wrocław, Gliwice, Częstochowa), działając poprzez sieć 42 oddziałów terenowych.

Firma w obecnej nowej formie działa od lutego 2013r. Czerpiemy z praktyki wykorzystując pionierskie podejście i zdumiewającą do tej pory jakość obsługi nabywców.

Firma w swym zamyśle od samego początku usposobiona jest na wyznaczanie oraz zwiększanie standardów obsługi branży (roznoszenie ulotek, dystrybucja ulotek) z samego założenia opiera się o kryterium jakości, nie ceny.

Obszar naszej działalności obejmuje takie formy dystrybucji jak dystrybucja bezadresowa (roznoszenie ulotek, kolportaż ulotek) i adresowa – dedykowana. Dzięki stale uaktualnianej bazie zabudowy miast (Bydgoszcz, Lublin, Szczecin, Gdańsk) , a także ilości gospodarstw domowych na danym terenie jesteśmy w stanie dopasować i zaproponować takie tereny dystrybucji ulotek , które spełnią wymagania naszych klientów i będą zgodne ze strategią sprzedażową ich firmy. Nasza oferta obejmuje również druk materiałów reklamowych (takich jak reklamy czy ulotki) , dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę.

Wyróżniają nas wieloletnie doświadczenie, zespół wykwalifikowanych specjalistów, prędkość działania, pełna obsługa, a także szerokie zaplecze logistyczne. To cechy, które wyróżniają nas spośród konkurencji która oferuje dystrybucje bezadresową i adresową . Klient jest dla nas najcenniejszy, dlatego staramy się, aby nasza oferta w 100% odzwierciedlała jego potrzeby. Nasza oferta kolportażu (kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek) wykonywana jest indywidualnie dla każdego klienta z uwzględnieniem kilku najważniejszych czynników: specyfiki działalności naszych klientów, terenu w jakim zlokalizowane są ich placówki, a także poznania celów jakie klient chce osiągnąć poprzez skorzystanie z naszych usług (efekt sprzedażowy – dystrybucja bezadresowa , efekt wizerunkowy – dystrybucja adresowa ).

1 2 3 7