Zakładanie ogrodów Częstochowa

Zakładanie ogrodów Częstochowa

Działamy na rynku realizowania dla naszych klientów zarówno profesjonalnych a jednocześnie kompleksowych usług przy wykonywaniu projektów zarówno ogrodów a także przestrzeni zielonych dla firm czy instytucji publicznych. Posiadamy zespół doświadczonych architektów zajmujących się architekturą wnętrz . W ten sposób można zapewnić wykonanie takich projektów jak między innymi projekty ogrodów prywatnych, przestrzeni parków, terenów sposobowych, czy placów zabaw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Lenahurt – hurtownia porcelany w Częstochowie

Lenahurt – hurtownia porcelany w Częstochowie

Wyroby z porcelany to świetny prezent na różnorodne okazje. Tak było przed kilkuset laty, tak jest również i dzisiaj. Nieważne czy mówimy o ślubie, chrzcinach, komunii czy osiemnastce. Taki prezent to luksus, prestiż i niesamowita elegancja. Zastanawiasz się pewnie, gdzie nabyć atrakcyjne produkty z porcelany w znakomitych cenach? Odpowiedź jest bliżej, niż myślisz. Hurtownia porcelany i prezentów okolicznościowych LENA w Częstochowie! To miejsce, obok którego nie przejdziesz obojętnie. Daj się oczarować pięknymi wyrobami porcelanowymi znanych marek. Odwiedź koniecznie stronę lenahurt.pl jeszcze dzisiaj. Zapraszamy!

AVIVA Częstochowa

AVIVA Częstochowa

Nie można zaprzeczyć, że doświadczenie i świadomość przychodzą ludziom z czasem. Nie można nie zgodzić się z tym stwierdzeniem w kontekście ubezpieczeń. Niewielu młodych ludzi myśli o swoim ubezpieczeniu. Zwykle wybierają oferty ubezpieczeń grupowych oferowanych im w szkole a dalej na początku kariery zawodowej w zakładzie pracy.

Wraz z wiekiem zaczynamy troszczyć się o siebie i najbliższych. Rodzina staje się większa. Trzeba zacząć ponosić odpowiedzialność już nie wyłącznie za siebie ale również za swoich bliskich. Dopiero wtedy zaczynają nas interesować szczegóły umów ubezpieczenia. Zaczynamy czytać umowy i sprawdzamy co co jest w nich zawarte i jaki zakres ubezpieczenia posiadamy.

Rynek ubezpieczeń jest niezmierzony. Wybór firm, które mogą zaproponować nam ubezpieczenie równie znaczny. Z tego powodu żeby dokonać dobrego wyboru ubezpieczenia trzeba poświęcić trochę cennego czasu i zapoznać się z umowami ubezpieczeniowymi różnych firm i wybrać to co najistotniejsze lub samodzielnie negocjować swoje ubezpieczenie. Warto jednak oszczędzić sobie czasu i wybrać dobrą firmę ubezpieczeniową, która dba o swojego klienta i zapewni dobre ubezpieczenie. Agent ubezpieczeniowy AVIVA Częstochowa pozna potrzeby swojego klienta i na tej podstawie pomoże w wyborze najlepszej opcji ubezpieczeniowej. Jest to też świetny agent ubezpieczeniowy AVIVA Katowice.

Projekty domów w różnych technologiach

Projekty domów w różnych technologiach

Tworzymy projekty domów budowanych w technologii tradycyjnej, drewnianej oraz szkieletowej. Nasze projekty są unikalne i dopasowane do preferencji Klienta. Staramy działać szybko i kompleksowo. Współpracujemy z dwoma firmami wykonującymi domy drewniane oraz szkieletowe, z firmą budowlaną i wykończeniową.

Wykonujemy projekty koncepcyjne, budowlane i wykonawcze w następujących kategoriach:

 • obiekty mieszkalne, jednorodzinne, wielorodzinne w technologii tradycyjnej murowanej drewnianej lub szkieletowej,
 • obiekty przemysłowe (hale produkcyjne, magazynowe),
 • inwentaryzacja obiektów,
 • wizualizacje projektu,
 • termomodernizacje, przebudowy, nadbudowy, rozbudowy,
 • adaptacje projektów typowych,
 • uzyskanie dokumentacji do projektu budowlanego (warunku zabudowy lub wypis/wyrys z miejscowego planu zagospodarowania terenu),
 • dokumentacje do zgłoszenia budynku do 35 m2.

Najnowszym przebojem ostatniego czasu są całoroczne domy z bali drewnianych. Budowa takiego domu to przede wszystkim krótki czas budowy oraz niższe koszty w stosunku do domu tradycyjnego-murowanego. Taki dom jest również zdrowszy, a zapach unoszącego się w środku zapachu drewna jest czym wspaniałym. Dobrze wykonany i ocieplony dom drewniany jest na równi z trwałością z tym murowanym.

Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na Naszej stronie internetowej http://www.arthprojekty.pl a także na naszym fanpage na Facebooku: Domy drewniane i tradycyjne ARTH. Serdecznie zapraszamy! 🙂

OSK Częstochowa

OSK Częstochowa

Jeśli żyjesz blisko Częstochowy i w ostatnim okresie zacząłeś myśleć o zrobieniu prawka kategorii A, to pragniemy zachęcić Cię do zaznajomienia się z ofertą regionalnej szkoły jazdy, w jakiej uważni i dobrze przygotowani nauczyciele wykonają wszystko co w ich mocy, abyś dobrze zrozumiał kwestię prowadzenia auta!

W naszej szkole klienci kierują takimi samymi pojazdami jak te, jakie pojawiają się w na egzaminach państwowych. Ale dbamy nie wyłącznie o to, żeby poprawnie uczyć kierowania, dbamy również o naukę przepisów, przez co zdanie egzaminu państwowego jest jeszcze mniej trudne.

O poziomie naszej szkoły jazdy mają prawo świadczyć pierwsze pozycje w rankingach zdawalności. Zajrzyj na stronóę i zerezerwuj termin szkolenia, a u nas nauczysz się wszystkich tras egzaminacyjnych w Częstochowie – jak chociażby ta: klik!

Krotoski cichy częstochowa

Krotoski cichy częstochowa

Przy wskazywaniu cech współczesności trudno nie zwrócić uwagi na liczbę samochodów. Większość rodzin użytkuje przynajmniej jeden pojazd, z tego też powodu domowy budżet obciążony jest jednocześnie ceną paliwa, jak również przeglądów lub możliwych napraw. Bardzo często pojawia się pytanie czy wybrać się do autoryzowanego serwisu czy normalnego warsztatu – jakie będą plusy i minusy tychże rozwiązań?

Przeważnie przy omawianiu tematu takiego jak Volkswagen Częstochowa, najwięcej pozytywnych wypowiedzi dotyczy autoryzowanych serwisów. Czemu w ten sposób się dzieje? Dla wielu podstawową i niezaprzeczalną zaletą jest tu bezpieczeństwo. Jedną z najbardziej znaczących kwestii, gdy wsiadamy do wozu jest poczucie bezpieczeństwa. Jeżeli o auto zatroszczyli się fachowcy, zaś wszystkie części zamienne będą oryginalne, to mamy świadomość, że wszelkie ryzyko dotyczące wozu jest ograniczone do minimum. Równocześnie w przypadku dowolnej sytuacji zagrożenia, ten pojazd nie zawiedzie. Kolejną cechą wyróżniającą jest profesjonalizm kadry. Samochodem zajmują się wyłącznie wykwalifikowani pracownicy, którzy wyśmienicie znają się rzeczywiście na określonej marce.

Film Ślubny Częstochowa

Film Ślubny Częstochowa

Wideofilmowanie Częstochowa

Oferuje nagrania filmy z takich wydarzeń jak Śluby, Wesela, Studniówki. Wideofilmowanie wykonuję w technologii DSLR – czyli lustrzankami cyfrowymi. Jest to nowoczesna technologia dostarczająca czysty obraz i żywe odwzorowanie barw. Toteż technologia filmowania lustrzankami DSLR pozwala zaspokoić wymagania nawet tych najbardziej wybrednych odbiorców. Jako jedna z nielicznych firm proponuje nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K.

Jako kamerzysta głównie działam w mieście Częstochowa oraz w całej Polsce. Jeśli jesteś zainteresowanym np. Filmem Ślubnym to czekam na kontakt oraz zapraszam na stronę internetową

Akcesoria do kuchni

Akcesoria do kuchni

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego bloga poświęconego różnym akcesoriom potrzebnych w kuchni. Publikujemy tam najnowsze trendy w „modzie kuchennej”. Zapoznacie się Państwo z urządzeniami oraz różnymi przyborami niezbędnymi do pracy w kuchni i nie tylko. Serdecznie zapraszamy również wszystkich do odwiedzenia naszego sklepiku sieciowego gdzie miło można kupić większość zaprezentowanych rzeczy. Dla mieszkańców Częstochowy dobra nowina, zakupiony artykuł przywieziemy za darmo pod wskazany adres. Prowadzimy sklep stacjonarny gdzie wolno osobiście przyjść i kupić. Prowadzimy także sprzedaż hurtową dla sklepów. Bardzo wyjątkowe warunki współpracy. Zapraszamy.

Kancelaria prawnicza Whitford Miller

Kancelaria prawnicza Whitford Miller

Kancelaria prawnicza Whitford Miller oferuje kompletne wsparcie na dowolnym fazie licytacji komorniczej. Wykonujemy lustrację dokumentacji mających związek z licytowanej własności. Ponadto przeprowadzamy analizy operatu szacunkowego dokonywanego przez biegłego. Często również zastępujemy naszych klientów podczas licytacji. Odpowiadamy za kontakt naszego kontrahenta zarówno z kancelarią komornika jak i również odpowiednimi sądami. Pozwala to na zostanie właścicielem posiadłości o wiele taniej jak również w o wiele szybszym tempie. Działamy na terenie miast Warszawa i Częstochowa mimo to nic nie stoi na przeszkodzie jesteśmy w stanie prowadzić sprawą w każdym rejonie Polski. Prowadzimy również sprawami odnoszące się do konfliktów o odszkodowanie z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Więcej informacji wyszukają Państwo na naszej stronie dotyczącej odszkodowaniach. Na naszej stronie internetowej znajdą również Państwo bezpłatne przygotowane przez naszych prawników wzory najpopularniejszych umów, kalkulatory, księgi wieczyste które można pobrać w formacie PDF, akty prawne oraz bazę teleadresową wszystkich krajowych sądów i prokuratur.

Tadex S.C. – obróbka metali

Tadex S.C. - obróbka metali

Firma Usługowa Tadex S.C. w Częstochowie przy ulicy Sokolej 14b wykonuje numeryczną obróbką metali i obróbką skrawaniem na wybitnym poziomie. Wieloletnie doświadczenie firmy zarówno w obróbce maszynowej CNC jak i również w obróbce skrawaniem metali w sposób niezautomatyzowany owocuje tym, że działalność firmy Tadex S.C. jest wybitnie bezkonkurencyjna. Obróbka skrawaniem CNC to bazowe gałęzie działania tej firmy. Team firmy to liczny zespół działający w branży przetwórstwa metali od wielu lat. Wybitni profesjonaliści firmy szkoleni przez wiele lat w dziedzinie obróbki metali oraz sterowania maszyn obrabiających metali w technologii Computerized Numerical Control są niezastąpieni w skali całego regionu.Firma Tadex S.C. oferuje również usługi analizy struktury krystalicznej materiału metalowego jak również detekcję zwyrodnień powierzchni metalowych dzięki nowoczesnemu laboratorium pomiarowemu. Obrabiarki numeryczne (Computerized Numerica Contrl) to podstawa nowoczesnej obróbki skrawaniem. Dzięki zastosowaniu maszyn CNC możliwe jest osiągniecie o wiele lepszych rezultatów obróbki skrawaniem i znacznie większej dokładności skrawania metali niżeli sposoby tradycyjnego ręcznego skrawania metalu.

Obok doskonałej lokalizacji firmy Tadex S.C. jaką jest Częstochowa i województwo Śląskie jest nowoczesna flota w postaci nowoczesnych maszyn z przeznaczeniemdo obróbki metali i obróbki skrawaniem. Najlepiej wyposażona hala produkcyjna wypełniona jest maszynami do skrawania metali oraz maszynami do numerycznej obróbki skrawaniem CNC. Firma Usługowa Tadex S.C. prezentuje swoją ofertę na poważanych międzynarodowych targach powiązanych z maszynową obróbką skrawaniem i maszynową obróbka skrawaniem CNC metali. Ich oferta reklamowana była między innymi na targach takich jak SUBCONTRACTING – Poznań 2015 jak też w Krakowie na Salonie Kooperacji przemysłowej 2014.

Roboty do obróbki skrawaniem CNC jakimi posługuje się firma Tadex S.C. c Częstochowy to między innymi:

 • Centrum tokarskie EAGLE 25 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 25mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 4 osiach.
 • Automat tokarski CNC EAGLE MINI TURN posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 32mm. Maksymalna długość obrabianych detali 130mm. Sterowanie w 2 osiach Głowica narzędziowa 8 narzędzi.
 • Automat tokarski CNC CNC HYUNDAI KIT 450 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Centrum numerycznej obróbki tokarskiej DUGARD 42 TT (42 SUB) posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 230mm. Sterowanie w 8 osiach. Wrzeciono przechwytujące.
 • Automat tokarski CNC KNUTH FANUC 0T posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat tokarski CNC TAKANG FANUC 0T posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 120mm. Sterowanie w 2 osiach.
 • Automat tokarski CNC WASHINO L-70 posiadamożliwość obróbki z pręta do średnicy 42mm. Maksymalna długość obrabianych detali 150mm. Sterowanie w 2 osiach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ofertą przedsiębiorstwa Tadex S.C z miasta Częstochowy.

1 2 3