Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Rekomendowany fotograf Google Jacek Żak

Produkt od firmy Google umożliwiająca dodanie wnętrza Twojego biznesu do wizytówki w mapach Google. Wirtualna wycieczka pozwala zabrać potencjalnych klientów do do Twojego biura, sklepu lub salonu. Stworzenie wirtualnej wizytówki Twojej firmy na mapach od Google umożliwi całkowicie zintegrować Twój biznes z innymi usługami Google w internecie. Dzięki połączeniu wirtualnego spaceru z wizytówką w mapach Google Twoja firma zostanie bardziej widoczna wyszukiwarce Google, a więc usprawni pozycjonowanie Twojej witryny w internecie. Od lat tworzę panoramy sferyczne dla biznesu, a moje realizacje możesz obejrzeć na moim blogu, zachęcam. Widoczność strony internetowej jest bardzo ważna by móc docierać do internautów – moje fotografie biznesowe zwiększą widoczność Twojej firmy w sieci i stanie się idealnym motywem promocyjnym zwiększającym sprzedaż i wzbudzającym zaufanie potencjalnych klientów do Ciebie. Usługa Street View jest idealnym narzędziem do promocji. Jestem profesjonalnym fotografem biznesowym i posiadam własny zakład fotograficzny, ponadto jestem rekomendowanym fotografem Google. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym oraz software. Usługi wykonuję na terenie całego kraju, a głównie w województwie zachodniopomorskim, Rumi, Trójmieście (Gdynia, Gdańsk, Spot), ale również w Elblągu. Zapraszam do skorzystania z mojego doświadczenia, Jacek Żak- rekomendowany fotograf Google z Rumi, z Trójmiasta, z województwa zachodniopomorskiego. Świadczę kompleksową usługę wraz z dodaniem twojego wirtualnego spaceru do map Google.

Włoska ceramika sanitarna

Włoska ceramika sanitarna

Wizyta w salonie wyposażenia łazienek może powodować o zawrót głowy, bo wybór artykułów i ich uroda są naprawdę imponujące. Do wyboru mamy umywalki ceramiczne, kamienne , stalowe, drewniane i z wielu innych materiałów. Każda z nich posiada swój oryginalny image i fason. Niepodzielny prym w designie artykułów łazienkowych, a w szczególności w ceramice sanitarnej wiodą producenci włoscy. Co proponują włosi w ceramice sanitarnej? Nie ma kształtu, wzoru czy koloru który umknął by uwadze renomowanym projektantom oraz fabrykom takim jak: Globo czy Artceram. Włoski design to unikalne wygląd, funkcjonalność i stylowa prostota. Kreowanie wyjątkowych, pięknych, ponadczasowych i wspaniałych przestrzeni. Warto jednak pamiętać, że przy tym bardzo różnorodnych. Włoscy producenci zaskoczą nas bogatą paletą barw, kształtów, kompozycji oraz różnorodności swojej wysokiej jakości oferty. Pamiętajmy jednak, że to nasza łazienka i to my będziemy w niej spędzać czas a więc to przede wszystkim nam ma się podobać!

Badania rynku

Badania rynku

Zbierasz informacje o konkurentach rynkowych? Pragniesz wiedzieć, czy twoja spółka jest odpowiednio spostrzegana przez współpracowników? A może pragniesz sprawdzić poziom wiedzy swoich wspólników? Najlepszym sposobem jest wykonanie ankiety internetowej przy użyciu naszego serwisu Ankieter.pl. Z nami szybko i bez zbytecznych kłopotów zaplanujesz ankietę, roześlesz do respondentów, zbierzesz i przeanalizujesz wyniki, zrealizujesz, analiza rynku. Bez kłopotów dowiesz się co inni twierdzą o problemie, który cię zajmuje. Ankiety nie mają zakresów jakościowych i ilościwych. Możesz z bez problemów dołączyć zdjęcie, film czy też zamieścić ankietę na swojej stronie www. Ankieter.pl

Biuro podatkowe Reda

Biuro podatkowe Reda

Biuro Ankora to doskonała i fachowa propozycja dla jednostek szukających porządnej obsługi w aspekcie ksiąg fiskalnych, kadr, płac i ogólnie księgowości. Pracujemy od ponad 12 lat, realizując różnego rodzaju sprawy z zakresu prowadzenia księgowości dla przedsiębiorstw, organizacji i innych. Prowadzimy usługi zarówno dla kontrahentów polskich, jak i międzynarodowych oraz biuro rachunkowe Rumia, jednostek indywidualnych i spółek. Ciągle się edukujemy i rozwijamy, aby móc sprostać wszelkim wymogom. Zapraszamy do poznania się z naszą propozycją. Prosimy o połączenie z naszym biurem celem omówienia detalów współpracy.