Ewaluacje Gdańsk

Ewaluacje Gdańsk

MASTER Consulting Sp. z o.o. jest spółką doradczo-szkoleniową. Firma powstała korzystając z programu przedakcesyjnego SAPARD. W tej chwili rozwijamy spółkę korzystając ze środków unijnych w ramach ZPORR. W 2005 roku uruchomiliśmy filię w Warszawie.Przedsięwzięciezostał współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i funduszy z budżetu Polski. W ramach współpracy z grupą spółek doradczych na terenie Trójmiasta, Warszawy i Krakowa a także Katowic tworzymy istotny efekt synergii w ważnych projektach doradczych. Dysponujemy również pomocą renomowanej kancelarii prawnej, której specjalnością jest restrukturyzacjach przedsiębiorstw. Oferujemy również szkolenia BHP Gdańsk. Dodatkowo współdziałamy z spółkami specjalizującymi się w obszarach uzupełniających nasz kierunek usług doradczych, a w szczególności: technologiach informatycznych i Internecie, systemach jakości, procedurach bezpieczeństwa oraz obiegu dokumentów, ochronie środowiska, reklamie zewnętrznej tudzież usługach targowo-wystawienniczych.

Skoki w tandemie

Skoki w tandemie

SkyDive 3miasto oferuje szczególną formę sportu połączoną z sporą dawką adrenaliny – skoki w tandemie. Poza tym oferujemy szkolenia Static Line , kurs AFF a także organizujemy imprezy integracyjne.

Od dłuższego czasu zyskują na popularności u nas skoki spadochronowe. Dużo ludzi do życia potrzebuje od czasu do czasu dużej dawki adrenaliny. Tacy ludzie. Ludzie ci poszukują różnych form sprawdzenia siebie: skaczą na bungee, uprawiają wspinaczkę, skaczą ze spadochronem lub uprawiają inne sporty ekstremalne. Do tych sportów należy się specjalnie przygotować. W wypadku skoków spadochronowych powinno się ukończyć kurs i pozytywnie zaliczyć egzamin ażeby móc wykonywać skoki samodzielnie. Istnieje jeszcze jedna forma skoków ze spadochronem – skoki w tandemie. Jest to najszybsza i tania metoda aby zasmakować spadochroniarstwa bez kursu i badań lekarskich. Skok tandemowy wykonuje się jako pasażer z instruktorem z wysokości 4km. Skoki ze spadochronem są zaliczane do sportów ekstremalnych i są uważane za najbezpieczniejszą tego rodzaju dyscyplinę sportową. Instruktorzy, którzy wykonują skoki z pasażerem mają spore doświadczenie i posiadają specjalne uprawnienia. Spadochron tandemowy składa się z dwóch czasz: głównej i zapasowej, oprócz tego wyposażony jest w specjalne urządzenie zabezpieczające ADD, które mierzy różnice ciśnienia względem czasu i gdy zostaną naruszone warunki bezpieczeństwa skoku, to urządzenie automatycznie otworzy spadochron zapasowy. W skład osprzętu wchodzi także stabilizator, którego zadaniem jest ograniczyć szybkość spadania do max mniej więcej 200 km/h.