Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Wypożyczalnia samochodów MaxTrans, Mielec

Zazwyczaj po szlakach przemiesza się miliony materiałów. Sprawdź prawdziwy transport drogą lądową. Po co? Odpowiedź jest oczywista : jesteśmy w stanie. Nasza firma to tradycja. A wyjątkowe idee są z nami zawsze i zawsze specjalizowaliśmy się w transporcie międzynarodowym. Pragniemy zaoferować Państwu transport międzynarodowy po obszarach europejskich jak : Anglia, Słowacja, oraz Ukraina. Mamy dużą flotę pojazdów, które są w pełni wyposażone tak aby towar klientów mógł być transportowany szybko i bezpiecznie dlatego też proponujemy stałą łączność GSM oraz lokalizatory samochodów GPS. Nasz atut normy ekologicznej nazwy EURO 3 oraz EURO5 więc szanujemy zdrowie. Również mamy w swojej ofercie spedycję międzynarodową i miejscową, to rzetelna usługa opierająca się na latach pracy. Postaw na bezpieczny przewóz, Sprawdź nas! Namawiamy Państwa – oferujemy niebywałe usługi z kategorii przewozu międzynarodowego i krajowego ładunków. W ofercie polecamy usługi: wypożyczalnia samochodów.

Transport Ukraina

Transport Ukraina

Wyjątkowe usługi z dziedziny transportu międzynarodowego i krajowego towarów. Oferujemy Państwu transport międzynarodowy po takich krajach europejskich jak :

Niemcy, Bułgaria, Macedonia, transport Ukraina oraz Niemcy i Czechy. Nasza firma istnieje od 1984 roku i zawsze specjalizowaliśmy się w transporcie. Posiadamy dużą flotę samochodów, które są w pełni wyposażone tak aby Państwa towar mógł przemieszczać się bezpiecznie dlatego też mamy stałą łączność GSM a także lokalizację GPS.

Dodatkowo oferujemy spedycję zagraniczną i krajową, jest to rzetelna usługa oparta na doświadczeniu. Postaw na szybkość, postaw na IMPET.

Naprawa turbosprężarek Mielec

Naprawa turbosprężarek Mielec

Najlepsza Regeneracja turbin, która wykonywana jest bardzo dobrze. Głównie wykonujemy wszelkiego rodzaju naprawy ale też oferujemy sprzedaż turbosprężarek. Jeśli masz dośc obecnych napraw konkurencji – nie wachaj się, przyjedź do MR Radka. Mamy ogromne doświadczenie z zakresu napraw. Wykwalifikowany personel to nasz największy atut. Nie tolerujemy dziadostwa, ponieważ to strata Państwa i naszych pieniędzy, a także czasu. Gwarancja 12 miesięcy na naprawy.

Zapamiętaj MR Radka – Regeneracja turbin, Mielec, Podkarpacie. Prawdopodobnie to twoja jedyna tak dobrze zrobiona profesjonalna usługa.