Geodeta Rogów

Geodeta Rogów

Potrzebujesz usługi geodezyjnej? Skontaktuj się z geodetą Michałem Siemaszkiewiczem z Wodzisławia Śląskiego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Geodeta Czyżowice Michał doradzi Ci i pomoże w niemal każdej dziedzinie geodezji. Tym czego potrzebujesz na pewno nie są definicje, tylko właściwa obsługa, dokładnie dopasowana do Twoich potrzeb.

Geodeta Skrzyszów uprawniony Michał Siemaszkiewicz przeprowadzi dla Ciebie różne usługi geodezyjno-kartografczne: mapy do celów projektowych, wytyczenia obiektów oraz przyłączy, obsługa geodezyjna budów, geodezyjne pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, wznowienia granic, sporządzania map w formie cyfrowej.

Usługi geodezyjne przeprowadzane są terminowo i precyzyjnie, w dobrych cenach. Zobacz teraz: geodezja wodzisław

Tłumaczenie niemieckiego

Tłumaczenie niemieckiego

Profesjonalnym tłumaczeniem paramy się niemalże dwadzieścia lat. Kształciliśmy się na uniwersytetach , np.: Universitas Nicolai Copernici, Uniwersytet Gdański, Universitas Ressoviensis. Szczególny nacisk kładziemy na tłumaczenie niemiecki ( tłumaczenia ustne i pisemne) ponieważ większość z nas to absolwenci germanistyki. Jako tłumacze mierzymy się niezmiernie często z ważkimi wyzwaniami translacyjnymi, jednakże nie straszne są nam nawet najtrudniejsze frazy (występowały już nawet takie kuriozalne pojęcia jak wachlować, tabuizm, surrealizm, sezam). Jednakże tłumaczenie niemieckie nie stanowi dla nas problemu, ponieważ jesteśmy nie tylko konkretnie wykształceni, ale w pracy opieramy się na konsultantach (jak np. frezer drewna, psycholog, operator urządzeń do końcowej obróbki płyt, robotnicy pomocniczy w budownictwie drogowym, wodnym i pokrewni), którzy dokonują weryfikacji wykonanego tłumaczenia. Możesz spokojnie powierzyć nam tłumaczenie niemieckiego tekstu bez względu na to skąd jesteś (mieliśmy już klientów z miast Różan, Szlichtyngowa, Złocieniec), jako że działamy ponadregionalnie (kainowy).