Płyty meblowe

Płyty meblowe

W branży meblarskiej stosowane są technologie, pozwalające naprawdę spełniać wymagania klientów odnośnie poziomu produktów a także ich estetyki oraz przystępności cenowej. Materiałem, który bez problemu łączy te cechy są płyty meblowe. Jednakże one same nie są gwarantem wytrzymałości. Zagwarantować mogą to, oprócz doskonałych włókien drzewnych, zaawansowane technologie produkcji i wykorzystanie najlepszych składników , w tym klejących. Dostosowane do powyższych wymagań płyty, odnajdą Państwo właśnie u nas.

Dziś jesteśmy największą hurtownią płyt na obszarze Opolszczyzny. Bogaty asortyment nie oznacza jednak, że wśród naszych produktów znajdą Państwo płyty meblowe jakie tylko branża stolarska zna. My współpracujemy z wyłącznie najlepszymi firmami. Nie jesteśmy bowiem nakierowani na ilość sprzedanych produktów, lecz na ich poziom.

Jeśli mowa o wyborze naszych płyt, to bez wątpienia zaskoczy Państwa szeroka paleta kolorów. Oprócz tradycyjnych odcieni drzew, jak dąb, jabłoń, czy malibu, nasze płyty meblowe występują również w bardzo modnych i oryginalnych barwach, jak róż, ciemny fiolet, czy oberżyna. Podczas ich produkcji stosowane są najwyższej klasy włókna drzewne, które w połączeniu z organicznymi związkami łączącymi i utwardzającymi tworzą jednolitą i trwałą strukturę. Podczas produkcji ogromną rolę pełni optymalna temperatura i ciśnienie, które przekładają się na jakość płyty.

Oprócz tradycyjnych płyt oraz pokrytych laminatem, wśród naszych produktów znajdziecie Państwo również niezapalne płyty meblowe. Są one odpowiedzią na wymogi stawiane przez Unię Europejską w zakresie wykorzystywania materiałów w punktach użytecznych publicznie, jak chociażby szkoły czy hale sportowe. Stosując się do tych wymagań a jednocześnie troszcząc się o bezpieczeństwo wszystkich naszych klientów, w naszej ofercie posiadamy między innymi płyty meblowe które nie powodują rozgorzenia ognia. Każda z naszych płyt posiada specjalną klasyfikację, która mówi o zachowywaniu się wyrobu podczas pożaru.

Nasze płyty wraz z oferowaną kolorystyką, można zobaczyć na naszej stronie. Znajdą tam Państwo również dane kontaktowe. Jeśli macie Państwo jakieś pytania, z przyjemnością udzielimy odpowiedzi. Z przyjemnością pomożemy również w optymalnym wyborze płyt, a także, jeżeli Państwa to interesuje, dostarczymy je we własnym zakresie. Szybkość realizacji zlecenia idzie u nas w parze z jakością dostarczanych produktów.

Stoły składane

Stoły składane

Są takie miejsca, w których organizuje się rożne spotkania a ilość uczestników podlega wciąż rotacji. Takim właśnie miejscem jest choćby sala konferencyjna. Jak ją wyposażyć, żeby bez względu na ilość uczestników, zawsze wyglądała na zorganizowaną i wyróżniała się elegancją? Doskonałym rozwiązaniem stają się stoły składane bankietowe. Jest to charakterystyczna grupa stołów, które wykorzystują specjalną składaną konstrukcję i równocześnie świetnie integrują się z otoczeniem. Właśnie takie stoły znajdą Państwo w naszym sklepie.

Czy jest to rozwiązanie solidne? Jeśli chodzi o nasze produkty, bez wątpienia tak. Ogromną wagę przykładamy bowiem do odpowiedniej konstrukcji ramowej. Ważny dla nas jest stworzony projekt, który uwzględnia najmniejsze detale jak też materiał, z jakiego jest wyprodukowana. Sprawia to, że rama jest wyjątkowo sztywna i równocześnie bardzo trwała. Wytrzymałość ta wiąże się również z zamontowanym w ramie systemem składania. To właśnie on jest odpowiedzialny za optymalizację przenoszenia obciążeń konstrukcji oraz łatwość w składaniu. W projekcie uwzględniliśmy fakt, że powinny składać się z łatwością. Zależało nam, żeby opracować system, który bez wysiłku pozwoli szybko i praktycznie w wyznaczonym miejscu rozłożyć i złożyć dowolną liczbę stołów.

Kolejną wątpliwością, którą pragniemy omówić jest pytanie, czy przy nieustannym używaniu systemu składania stoły wykażą się taką samą trwałością, jak stoły stałe. Wielu ludzi sądzi wręcz, że taka eksploatacja przełoży się na ich gorszą wytrzymałość. W rzeczywistości jednak kwestia ta nie dotyczy naszych mebli. Fundamentem ich niezwykłej wytrzymałości są bez wątpienia elementy wzmocnieniowe oraz zaawansowane i sprawdzone technologie.

Oprócz gwarancji wysokiej jakości stołów, oferujemy też gwarancję ich profesjonalnej dostawy. Naszym priorytetem jest, żeby zakupione produkty trafiły do rąk klienta w doskonałym stanie i zawsze w umówionym terminie. Dlatego posiadamy własne zaplecze transportowe, które na nasze zawołanie jest praktycznie całą dobę. Od poszewki znamy nasze samochody i ręczymy za naszych kierowców. Realizacja zamówienia w jak najkrótszym terminie u nas staje się faktem.

Zaproszenia na komunię

Zaproszenia na komunię

Zapraszamy Państwa do zakupu naszych produktów – zaproszeń na komunię. Oferujemy je w bardzo wielu formach oraz układach. Każdy z Państwa może jednocześnie zaplanować swój prywatny wzór, dzięki temu zaproszenia te będą perfekcyjnie dopasowane do Państwa wyobrażeń. Nasze produkty posiadają niskie koszty zakupu oraz świetną reputację pośród kupujących.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej firmowej strony internetowej.