Restauracja Oaza Nowa Sól

Restauracja Oaza Nowa Sól

Dobre obiady w Nowej Soli tylko w pizzerii Oaza. Szybki dowóz dań do domu pod wskazany adres. Stosujemy tylko świeżych produktów do przyrządzania jedynych w swoim rodzaju obiadów z kuchni polskiej i włoskiej. Posiadamy klimatyzowane pomieszczenia, które pomieszczą 50 klientów oraz ogródek piwny kiedy na dworze zrobi się cieplej. Przygotowujemy wesela i śluby, pierwsze komunie, przyjęcia urodzinowe i imprezy okolicznościowe, a także spotkania biznesowe. Polecamy naszą firmową pizzę Oaza, oferujemy oczywiście wybór własnych składników. Do każdej pizzy dodajemy sosy za darmo. Nasza pizzeria mieści się w mieście Nowa Sól, przy Urzędzie Skarbowym i posiada wiele miejsc parkingowych.

Figury dekoracyjne

Figury dekoracyjne

Firma Rosłon obchodzi 20-lecie swojego istnienia. Jest to firma stworzona i prowadzona przez rodzinę, dzięki temu przetrwała tak długi czas na krajowym, jakże niestabilnym rynku. Rosłon to jeden z ważniejszych w Europie producentów wyrobów z laminatu, lub i odlewów mineralno-żywicznych. Główną domeną działalności firmy są jednak figury dekoracyjne i ogrodowe. Tak to te typowe krasnale i fontanny, które widzimy w niemal każdym ogrodzie w kraju i chociażby w Niemczech. Inny filar specjalizacji firmy stanowią makiety reklamowe i dekoracyjne dla uznanych światowych marek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami.

Serwis komputerowy – Nowa Sól

Serwis komputerowy - Nowa Sól

Serwis komputerowy na telefon w mieście Nowa Sól.

Likwidujemy problemy z komputerem, z systemem operacyjnym. Usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Nasza dziedzina to naprawa komputerów.

Jeżeli Twój laptop jest zepsuty, a system nie chce się uruchomić znajdziemy przyczynę.

Pomożemy zaktualizować system do nowej wersji bez usuwania danych.

Tworzymy i utrzymujemy sieci komputerowe, w tym bezprzewodowe, konfigurujemy połączenie z internetem.

Modernizujemy i ulepszamy komputery. Chcesz by Twój stary komputer zyskał więcej mocy – zgłoś się do nas.

przywracamy dane utracone podczas instalacji systemu. Podpowiemy jak stworzyć kopię zapasową plików na nośniku zewnętrznym.

Jeżeli masz przedsiębiorstwo zatroszczymy się o profesjonalną opiekę informatyczną. Doradzimy jaki hardware wybrać, poprawimy pracę Windows, zabezpieczymy dane i obniżymy koszty eksploatacji.

Prowadzimy indywidualne kursy z obsługi sprzętu i programów. Również jeżeli jesteś osobą starszą, w przyjazny sposób nauczymy Cię jak korzystać z dobrodziejstw cyfrowych technologii.

– możesz liczyć na naszą fachową wiedzę nowosolskich specjalistów IT. Jeżeli jakieś zagadnienie jest dla nas nie znane – obiecujemy je zgłębić. Garść porad znajdziesz na naszej stronie www.