SKYEYE

SKYEYE

Indeks obszarów i budynków, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne, inwentaryzacja konstrukcji hydrotechnicznych to tylko nieliczne przykłady działań, do realizacji których niezbędne jest zastosowanie zobrazowań terenu: ortofotomapa, numeryczny model terenu czy chmura punktów to niektóre z nich. Innowacyjna technologia umożliwia pozyskanie danych do stworzenia wskazanych produktów poprzez wykorzystanie bezzałogowego samolotu zaopatrzonego w odpowiednią aparaturę optyczną. Otrzymane z nalotu informacje gwarantują precyzyjną i rzeczywistą prezentację terenu.Firma Skyeye tworzy numeryczne modele powierzchni, ortofotomapy, zobrazowania 3D, które są wykorzystywane w wielu specjalnościach. Oferowane przez Skyeye mapy dokładnie oddają rozmiary, formę oraz odległości, cechują się wysoką precyzją. Pozyskiwanie danych przy użyciu dronów jest mniej kosztowne niż zastosowanie tradycyjnych rozwiązań.

Glassart

Glassart

Piękne schody wraz z balustradą stanowią nie tylko element konstrukcyjny ale także dekorację niejednego wnętrza. Firma Glassart dysponuje wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i realizacji składników zabudowy stworzonych ze szkła, naturalnego drewna oraz stali. Materiały wykorzystywane do realizacji usługi znamionują się najwyższą jakością i unikatowym, stylowym designem. Balustrady szklane, ściany także wykonane ze szkła, czy nowoczesne schody nadają niepowtarzalny charakter wnętrzom, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa. W ofercie firmy Glassart obok składników wnętrz znajdują się także elementy zewnętrzne budynków, w tym zabudowa tarasu czy ogrody zimowe.

Zakład pogrzebowy Toruń

Zakład pogrzebowy Toruń

Śmierć drogiej osoby to ciężkie doświadczenie, którego chcielibyśmy za wszelką cenę uniknąć. W obliczu tragedii na krewnych czy opiekunów umarłego spada zadanie uporania się ze wszystkimi formalnościami i zaaranżowania uroczystości żałobnej. W każdym mieście funkcjonują firmy pogrzebowe, które udzielają pomocy przy planowaniu pogrzebu. Zakład pogrzebowy USKOM od wielu lat świadczy całościowe usługi związane nie tylko z organizacją uroczystości pogrzebowych ale dodatkowo z wykonywaniem nagrobków oraz konserwacją terenów zielonych na terenie miasta Torunia. Usługi pogrzebowe Toruń to między innymi porady w materii organizacji pogrzebów, kremacji zwłok, przechowywania, czy transportu zwłok. Zakład pogrzebowy Toruń od jakiegoś czasu oferuje klientom kolejną usługę, opiekę nad grobami.

Koła łańcuchowe

Koła łańcuchowe

Drastyczna kontrola jakości w celu uzyskania wysokich wzorców pozycji tworzonych według szkiców i specyfikacji Klienta oraz bogato zaopatrzony magazyn o całkowitej powierzchni 1500m2 to tylko niektóre atuty firmy Chiaravalli, działającej od 2006 roku w Toruniu. Firma będąca oddziałem Chiaravalli Transmissioni SpA – działającego we Włoszech producenta podzespołów mechaniki maszyn oferuje wieloraki zestaw akcesoriów: koła pasowe, koła łańcuchowe, przekładnie, koła zębate, silniki oraz sprzęgła. Akcesoria te są niezbędne w wielu branżach: spożywczej, rolniczej, tekstylnej, budowlanej, maszynowej czy motoryzacyjnej. Produkty firmy Chiaravalli znamionują się najwyższą jakością i cieszą się sławą wśród odbiorców.

Tworzywa sztuczne

Tworzywa sztuczne

Plastech to internetowa mekka dla branży tworzyw sztucznych i opakowań. Główne treści serwisu obejmują następujące zagadnienia: tworzywa sztuczne, opakowania, wtryskarki i recykling. Z wyłączeniem funkcji czysto informacyjnej nasz portal stanowi również znaczną bazę firm oferujących i przerabiających tworzywa sztuczne. Dlatego jeżeli jesteś człowiekiem działającym w przemyśle tworzyw sztucznych portal Plastech.pl jest przeznaczony specjalnie dla Ciebie. Gorąco zapraszamy i czekamy na wsze komentarze.

Palety kujawsko pomorskie

Palety kujawsko pomorskie

Palety są w większości wypadków sporządzone z drewna i posiadają standardowe wymiary, ściśle z normami ISO. Na terenie naszego kraju jest szereg miejsc, gdzie można kupić tudzież zbyć tego typu produkt. Palety kujawsko pomorskie to wysokiej jakości platformy do przewożenia i składowania towarów. Najlepsze palety Toruń znaleźć można w Paletorium, gdzie prowadzony jest skup oraz sprzedaż palet. Jednostka ta posiada kilka lokalizacji w całym województwie. Skup palet Toruń w Paletorium to bezpieczeństwo, trwałość artykułu i pewność, że palety są zgodne z zasadami. W Paletorium można nabyć lub zbyć palety EUR różnorakiego typu oraz przemysłowe. Szczegółowe informacje dotyczące aktywności Paletroium znajdują się na stronie internetowej http://www.paletorium.pl.

Profesjonalne środki utrzymania czystości – JDS

Profesjonalne środki utrzymania czystości - JDS

Marka JDS to ceniony dystrybutorem ekologicznych środków czystości producenta JSK ECO Cleaning Solutions. Proponowane produkty wyróżniają się wysoką efektywnością oraz bezpieczeństwem dla otaczającego nas środowiska. Profesjonalne środki do czyszczenia przeznaczone są do czyszczenia szyb, kabin prysznicowych, urządzeń kuchennych oraz mebli i są wykorzystane między innymi w hotelach, a także w innego typu miejcach użyteczności publicznej. Serdecznie zapraszamy!

Zbiornik na olej napędowy

Zbiornik na olej napędowy

Kluczową działalnością firmy jest dystrybucja i serwis zbiorników przeznaczonych do magazynowania paliw. Głównym towarem przedsiębiorstwa są zbiorniki dwupłaszczowe wyposażone w cały układ do dystrybucji za pośrednictwem którego, klient w nadzwyczaj prosty sposób zatankuje pojazd napędzany napędem na olej. Ministacja paliwowa posiada dystrybutory paliwa które odmierzają poziom oleju napędowego który lejemy do samochodu, taki układ dystrybucyjny możemy zamontować w sąsiedztwie pojemnika dwupłaszczowego. Interesującym towarem dla potężnych przedsiębiorstw są zbiorniki stalowe, jakie mogą pomieścić kilkadzisiąt tys. litrów oleju. Zapraszamy do współpracy.

Go-Cars – wypożyczalnia samochodów Toruń

Go-Cars - wypożyczalnia samochodów Toruń

Planujesz podróż, jedziesz na wesele, musisz załatwić coś poza miastem? Dla posiadaczy samochodów wyliczone czynności nie stanowią problemu, co natomiast uczynić, jeśli nie dysponujemy samochodem lub w zasadniczym momencie nasze auto odmówiło posłuszeństwa? Wynajem aut Toruń w firmie Go-Cars to szybki i sprawdzony środek na wykorzystanie komfortowego środka transportu. Go-Cars to wypożyczalnia samochodów zarówno osobowych, jak i busów. Firma dostarcza pewne samochody z pełnym wyposażeniem marek Mitsubishi czy Ford. Każdy samochód jest wyekwipowany gratisowo w komplet opon zimowych oraz posiada niezbędne ubezpieczenia. Wynajem samochodów Toruń w Go-Cars to również prosta umowa bez ograniczenia kilometrów oraz niewygórowane opłaty dla każdego klienta. Szczegółowe informacje na stronie http://www.gocars-torun.pl

Psycholog Toruń

Psycholog Toruń

Nasz gabinet leczenia psychoterapeutycznego to profesjonalny ośrodek zdrowia, w którym realizowane są usługi medyczne powiązane z psychologią człowieka. Oferujemy Państwu profesjonalną psychoterapię, dzięki której będziesz mógł pozbyć się takich problemów jak zaburzenia lękowe, bądź zaburzenia nastrojów. Zespół doświadczonych psychoterapeutów i psychologów dba o to, aby sesje były wykonywane w sposób kompetentny, oraz aby dały przewidywane rezultaty. Jeśli poszukujesz dobrej pomocy psychologicznej to wybierz nasz gabinet psychoterapeutyczny.

1 2