Rzeczoznawca majątkowy Bydgoszcz

Rzeczoznawca majątkowy Bydgoszcz

Nazywam się Tomasz Wierzbicki – jestem Rzeczoznawcą majątkowym w Toruniu (uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego nr 7075). Jestem właścicielem firmy Vestum trudniącą się wyceną nieruchomości na terenie Bydgoszczy i Torunia. Ponad to mam uprawnienia budowlane do kierowania budowami bez ograniczeń w specjalizacji konstrukcyjno-budowlanej. Zdobyłem Tytuł Starszego inspektora do spraw Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Jestem członkiem Kujawsko-Pomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa, mam ważne ubezpieczenia od OC. Zawsze śledzę i analizuję sytuację na rynku nieruchomości.

Zapraszam na moją wizytówkę internetową – Rzeczoznawca majątkowy Toruń

Stomatolog dziecięcy w Bydgoszczy

Stomatolog dziecięcy w Bydgoszczy

Nasz gabinet stomatologiczny prowadzimy wiele lat. Przez cały czas dążymy do podnoszenia komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasza ekipa nieustająco podnosi doświadczenie przez sympozja, szkolenia, kursy. Jesteśmy przekonani o tym, że zwiększanie naszej wiedzy jest niezbędne do rzetelnej pracy z klientem, korzystania ze wszystkich udoskonaleń technicznych oraz nowinek w stomatologii. Pracujemy korzystając z najlepszych wzorców światowej stomatologii zarówno jeśli chodzi o materiały, procedury jak i sprzęt. Ekipę tworzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, laboratorium protetyczne i profesjonalna asysta dentystyczna. Od samego początku działalności stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to czas naszych klientów. Świetnie, jeśli możecie Państwo przyjść do nas 10 minut wcześniej przed planowanymi odwiedzinami. Klientów przybywających do nas po raz pierwszy prosimy o dostarczenie bieżącego zdjęcia przeglądowego jamy ustnej – a w razie potrzeby służymy informacją gdzie tego rodzaju zdjęcie można na miejscu wykonać. Dla najmłodszych polecamy usługi higienistki stomatologicznej, która podpowie rodzicom jak poprawić dietę maluszka, aby zęby stały się mocne i odporne na bakterie próchnicze.

Optyk Bydgoszcz

Optyk Bydgoszcz

Pewnie zastanawiacie się jak zadbać o swój wzrok? Salon optyczny można znaleść na bydgoskim osiedlu Bartodzieje (PH Balaton). Oferujemy kompletne badanie wzroku. Ponadto bardzo duży wybór oprawek korekcyjnych oraz akcesoriów optycznych. Okulary progresywne, okulary fotochromowe, okulary anryrefleks, soczewki kontaktowe. Również wysokie moce i trudne przypadki. Wszystkie badania wykonywane przez doświadczonego specjalistę przy pomocy nowoczesnego sprzętu wysokiej dokładności. Zdrowe i pięknie ubrane oczy to nasza pasja – dlatego też w ofercie produkty takich firm jak Belutti Tommy Hilfiger, ENZO, WES. Wykonujemy również naprawę okularów, doginanie, czyszczenie. Zapraszamy!

Dywany shaggy

Dywany shaggy

W świecie dywanów i wykładzin działamy bardzo długo, zdobywając niezbędne doświadczenie. W ciągu tak długiego czasu pracy naszą główną zasadą jest idea: najważniejszy jest zadowolony klient. Zależy mi na tym aby zamawiający po rozwinięciu dywanu w domu był naprawdę zadowolony i pewny naszego produktu. Dywan jest jednym z najważniejszych elementów odpowiedzialnych za klimat naszego domu lub mieszkania. Dywan ma nam się podobać, a użytkując go powinniśmy się z nim dobrze czuć. Z tego powodu jeśli zakupiony dywan nie spełni Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bądź wymienić na inny rozmiar. Cieszące się największą popularnością produkty w naszym sklepie to: dywany wełniane, tradycyjne, dla dzieci,włochacze. Sprzedając dywan, doradzając przy jego wyborze, czy w jakikolwiek inny sposób pomagając Tobie w tych kwestiach liczymy zostać miło zapamiętani i zdobyć Twoje zaufanie oraz chęć powrotu na strony naszego sklepu. Towar został rozdzielony na kategorie: Nowoczesne, Shaggy (włochacze), Dziecięce, Tradycyjne, Ręcznie wycinane, Wełniane, Exclusive oraz Bestsellery. Liczymy, że prezentowana oferta przypadnie do twojego gustu, cały czas jest ona zwiększana o nowe wzory i kolekcje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zaprezentowaną na stronie naszego sklepu oraz do odwiedzenia naszego salonu Dalladyn, który ma siedzibę w Bydgoszczy.

Oferty nieruchomości

Oferty nieruchomości

Portal ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości w szczególności domów, działek, mieszkań, pokoi oraz lokali. Cały portal składa się z dwóch części: ogłoszenia bez pośredników oraz oferty agencji. Na tych stronach można również dodać reklamę działalności gospodarczej zawierającej opis usług powiązanych z rynkiem nieruchomości, na przykład: firmy remontowo-budowlanej, kancelarii notarialnej jak również firmy deweloperskiej, sklepu oferującego sprzęt AGD lub materiały budowlane. Na stronie znajduje się rozbudowana wyszukiwarka, która znacznie ułatwia uzyskanie zadanych informacji odnoszących się do ofert nieruchomości. Portal działa od wielu lat – nieprzerwanie od połowy 2006 roku. Publikacja ofert jest całkiem darmowa, jedynie ogłoszenia promowane są płatne. Opłaty są niezmiernie małe. Ogłoszenie specjalne pozwala na szybsze i łatwiejsze wybranie tej oferty na stronach portalu. Poprzez to właściciel uzyskuje większe szanse na dotarcie większej liczby potencjalnych zainteresowanych wystawioną w portalu ofertą, a więc szybciej można trafić do odpowiedniego klienta. Wszystkie podstrony dostosowane są do rozmiaru ekranu telefonów komórkowych i tabletów – co również zwiększa komfort korzystania z naszej bazy ofert. Portal jest podzielony na 3 podserwisy: oferty darmowe, ogłoszenia agencyjne oraz katalog witryn rynku nieruchomości.

Odpylanie Bydgoszcz

Odpylanie Bydgoszcz

SANINS istnieje na rynku od dwa tysiące piątego roku. Są to dynamicznie rozwijające się firmy budowlane. Na przełomie tych lat dokończyliśmy z sukcesem wiele budynków i struktur użyteczności publicznej oraz komercyjnej. Dla naszych partnerów byliśmy zawsze lojalnym kooperantem. Firmy działają zwłaszcza w sferze budownictwa infrastrukturalnego. Korzystając z wiedzy naszych inżynierów stworzyliśmy silny filar gospodarczy będący w stanie konkurować z bardzo mocnymi firmami w swojej branży nie tylko na płaszczyźnie finansowej, lecz i technicznej. Sanins Wentylacja zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania razem z systemami BMS i automatyką. Dysponujemy własną produkcją elementów wentylacyjnych. Realizujemy roboty budowlano-montażowe, projektujemy, świadczymy serwis. Firma zapewnia pełne zaplecze w zakresie obsługi inżynierskiej, wykonywania przeglądów, ekspertyz oraz kosztorysów budowlanych. Przekrój prac: wewnętrzne instalacje wentylacyjne, instalacje klimatyzacyjne, kotłownie, przemysłowe instalacje chłodnicze, sieci cieplne. Jedna z gałęzi naszej firmy zajmuje się branżą instalacyjną w zakresie instalacji kanalizacyjnych, wodnych i elektrycznych jak też gazowych. Świadczymy roboty budowlano-montażowe, projektowanie, gwarantujemy serwis. Ekipa dysponuje doskonałym zapleczem odnośnie obsługi inżynierskiej w zakresie wykonywania przeglądów budowlanych, ekspertyz technicznych i kosztorysów. Zakres świadczonych prac: zewnętrzne sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej, zewnętrzne sieci magistralne, przyłącza kanalizacyjne i wodociągowe, wewnętrzne instalacje wodno-kanalizacyjne, gazowe oraz elektryczne.

Hale stalowe Budberg

Hale stalowe Budberg

Biuro architektoniczne się w projektowaniu obiektów o konstrukcji ze stali cienkościennej. W ofercie posiada nowatorski system hal. To super nowoczesny i wyjątkowo konkurencyjny ekonomicznie produkt, który ustawicznie jest udoskonalany pod kątem następnych realizacji obiektów przemysłowych. Firma zajmuje się także zarządzaniem na potrzeby inwestycji budowlanych. Najważniejszą ideą firmy jest, aby projekty były zrealizowane w możliwie najkrótszym czasie, to jest w terminie umówionym z inwestorem, kładąc nacisk na stosowanie najbardziej ekonomicznych rozwiązań, rzetelność oraz ich optymalizację. Pozwala to zmniejszyć czas trwania całego procesu inwestycyjnego, a przez to zmniejszyć do minimum wydatki inwestycji. Optymalizacja przeprowadzona jest bardzo dokładnie i wnikliwie, a opiera się na projektowaniu obiektów budowlanych z wykorzystaniem niezbędnej ilość żelbetu i stali, niezbędnej dla utrzymania formy i bezpieczeństwa całej konstrukcji. Duże doświadczenie projektowe w zakresie przygotowywania projektów architektonicznych hal stalowych jak i budynków mieszkalnych umożliwia nam z powodzeniem również świadczyć usługi w zakresie montażu obiektów.

Dobry dietetyk – A. Muszyńska

Dobry dietetyk - A. Muszyńska

Firma Indywidualne Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne Agnieszka Muszyńska zapewnia profesjonalne porady dietetyczne, kompleksowe podejście do Pacjenta a także rzetelną obsługę. Wieloletnie doświadczenie w branży, indywidualne podejście do klienta a także dogłębny wywiad dietetyczny pozwalają na rozpisanie precyzyjnego planu diety. Dieta nieraz rozumiana jest jako odchudzanie, aczkolwiek nasza przedsiębiorstwo planuje przeobrazić to niewłaściwe postrzeganie. Uczymy, że prawidłowe odżywianie ma wpływ na całą kondycję ciała a także samopoczucie. Zapewniamy kompleksowe usługi, profesjonalizm a także indywidualne zachowanie się do problemów każdego z pacjentów.

Fumigacja

Fumigacja

Zakład wykonuje tanio i sprawnie usługi odnośnie odszczurzania, odrobaczania, dezynfekcji wody i wnętrz budynków jak również fumigacji magazynów zbożowych. Jesteśmy najstarszym zakładem dezynfekcyjnym na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze usługi oferujemy w systemie HACCP. Do dezynfekcji stosujemy metody chemiczne oraz fizyczne. Zajmujemy się także sprzedażą środków DDD. Zapewniamy pełną skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkich szkodników – robactwa, os, gryzoni. Zwalczamy szkodniki sanitarne i magazynowe. Zastosowane preparaty są najwyższej jakości i mają zezwolenia Państwowego Zakładu Higieny oraz Ministerstwa. Tępimy gryzonie w mieszkaniach i domach, w pomieszczeniach magazynowych, w zakładach przemysłowych różnych branż. Cena przeprowadzonych usług zależy od jakości oraz ilości zużytego środka. Stałym odbiorcom udzielamy korzystnych rabatów i promocji. Jesteśmy płatnikiem VAT. Prowadzimy także sprzedaż wielu różnych materiałów dezynfekcyjnych i deratyzacyjnych dla odbiorców indywidualnych. Odkażanie – działanie mające na celu bardzo duże zmniejszenie ilości drobnoustrojów w dezynfekowanym materiale.

Produkcja swetrów

Produkcja swetrów

Zajmujemy się produkcją wyrobów dziewiarskich. Mamy duże doświadczenie, zakład powstał w 1985 roku. Od samego startu naszą specjalizację stanowią swetry. Nasze produkty są znane i cenione zarówno w Polsce, jak i na terenie Unii Europejskiej. Wyróżnia je bogate wzornictwo oraz ciekawa gama kolorystyczna. Nowoczesne maszyny i urządzenia oraz wykorzystanie wysokogatunkowej włóczki zapewnia produkty najwyższej klasy. Zawsze dbamy aby prezentowana oferta dostosowana była do aktualnie obowiązujących trendów w modzie odzieżowej. W asortymencie zakładu znajdziecie Państwo produkty: swetry męskie, swetry damskie, dziecinne; swetry dla policji, ochroniarzy, straży, leśników; spódnice i sukienki; swetry i kamizelki szkolne; swetry i peleryny komunijne. Zajmujemy się także produkowaniem na zamówienie według modełek dostarczonych przez klienta. Surowce, z których produkujemy nasze wyroby to: bawełna, wełna, akryl, lycra i inne, w zależności od potrzeby odbiorcy. Produkcję oddajemy także na eksport, głównie do sąsiadów za zachodnią granicą. Oferujemy wyjątkowo dobrej jakości wyroby po atrakcyjnych cenach. Przy większych zamówieniach możliwość negocjacji cen. Sweter nie oznacza pogrubienia sylwetki, a do tego wesprze w dodaniu uroku. Sweter o kroju tuniki, obciętej pod biustem. Ten będzie idealny gdy zechcesz ukryć swój brzuch. A najlepiej jeśli będzie sweter gładki, w ciemniejszej tonacji. Warto podkreślić, że tunika o długości która zakrywa pośladki znacznie lepiej komponuje się ze spodniami o prostym kroju. Sweter z luźno opadającymi połami idealny będzie gdy chcesz ukryć brak wcięcia w talii. Tego typu swetry odwrócą uwagę od zbyt obfitych bioder. Sweter z pionowym splotem doda figurze lekkości.

1 2 3 5