Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Strona Sołectwa Krzelów Młoty

Zapraszamy do odwiedzenia witryny internetowej Sołectwa Krzelów – Młoty. Na naszej stronie znajdziesz aktualne informacje dla mieszkańców sołectwa, informacje o terminach wywozu śmieci w gminie Wińsko, ogłoszenia o zebraniach wiejskich oraz obwieszczenia Wójta Gminy Wińsko, dotyczące Krzelowa i Młotów. Jeśli zamieszkujesz na terenie sołectwa Krzelów – Młoty – odwiedź nas koniecznie.

Druk ulotek

Druk ulotek

Firma, której strona www to „Logos” to drukarnia online pracująca i oferująca swoje usługi przez net. Logos to firma, która wręcza kapitalne artykuły drukarskie. Gwarantujemy nadzwyczaj prędkie terminy realizacji zadań na druk plakatów. Nasze wydruki wykonujemy w technologii druku cyfrowego. Dajemy gwarancję na niezwykłą jakość wydruku oraz niskie opłaty. Zapraszamy drukarnia-logos.pl.

Informacje z Krzelowa i Orzeszkowa

Informacje z Krzelowa i Orzeszkowa

Na terenie gminy Wińsko dzieje się coraz więcej ciekawych rzeczy. Bardzo aktywnie działają mieszkańcy wielu miejscowości w gminie. Powstaje coraz więcej organizacji pozarządowych, które realizują dużo projektów społecznych i kulturalnych. Możesz o tym wszystkim u nas przeczytać. Ale to nie wszystko. Możesz poznać również lokalne przepisy kulinarne i zobaczyć się co ciekawego dzieje się w naszych szkołach.