Etykiety samoprzylepne

Etykiety samoprzylepne

Wchodząc na opisywaną stronę internetową użytkownicy będą mieli możliwość zapoznać się z niezmiernie interesującą ofertą przedsiębiorstwa oferującego drukarki do etykiet. Poruszając się po stronie potencjalni klienci dowiedzą się najważniejszych wiadomości o każdym z oferowanych rodzajów drukarek, mogą również zapoznać się z ofertą wielofunkcyjnych wytłaczarek. Każde urządzenie posiada swój dokładny opis, prócz tego obecnie zainteresowani mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych. Za pośrednictwem strony zamówić da się również darmowe próbki, żeby przekonać się o jakości drukowanych przez drukarki etykiet. Firma na swojej stronie posiada ponadto trzy katalogi produktów, w jakich zamieszczonych zostało wiele ciekawych wiadomości odnośnie sprzedawanych urządzeń.

Włókna polipropylenowe do betonów

Włókna polipropylenowe do betonów

PPHU Viola wytwarza włókna polipropylenowe. Oferta zawiera włókna do betonów, stosowane do zbrojenia dowolnego rodzaju obiektów i dowolnego gatunku betonu. Zastosowanie włókien do betonu, bądź zaprawy ogranicza powstawanie rys skurczowych, chroni przed mrozem, zapewnia polepszenie wytrzymałości mechanicznej, redukuje ścieralność oraz rozkruszanie, nadaje sprężystości, zwiększając trwałość betonu. Odporność chemiczna polipropylenu pozwala na używanie włókna również przy konstrukcjach narażonych na kontakt z agresywnym środowiskiem. Wytwarzamy polipropylenowe włókna Beton-Fib, długość cięcia: 6, 12 i 19mm przeznaczone do mikrozbrojenia betonów, używane zamiast siatek przeciwskurczowych, a także polipropylenowe włókna Beton-Zbroj, długość cięcia: 19, 30, 40 i 60 mm przeznaczone do zbrojenia betonu, używane w zamian włókien stalowych.

Produkujemy również włókna polipropylenowe karbikowane, w barwach standardowych oraz ich odcieniach dopasowanych do potrzeb klienta.