Kosze uliczne http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Kosze uliczne http://www.archipark.pl/pl/kosze-na-smieci.html

Mała architektura jest obecnie wyznacznikiem jakości bytu. Jej kształtowanie wydaje się szczególnie potrzebne w miejscowościach, gdzie zaawansowany stał się dynamizm i gdzie tworzone są specjalne miejsca na odpoczynek i rozrywkę.

Wiele miast Polski inwestuje w nowatorskie pomysły w tym obrębie, zaczynając od takich elementów jak kosze uliczne i betonowe, przez leżaki w parkach, na ocieplanych przystankach autobusowych finalizując.

Tradycyjnie w krajobraz miejski wpisują się stojaki rowerowe, dzięki którym częściej ludzie wybierają się w miasto nie pojazdami spalinowymi, ale właśnie na rowerach. Stojaki na rowery pozwalają na zostawienie pojazdu w niezagrożonym, odpowiednim do tego punkcie.

Park to najlepsza lokalizacja, aby spędzić w nim czas z rodziną i przyjaciółmi, więc musi być dostosowany do standardów. Pierwszym, co nasuwa się, gdy myślimy o odpoczynku w takim miejscu, są ławki parkowe. Naturalnym detalem są także kosze parkowe, dzięki którym zachowane są czystość i porządek. W taki sam sposób zadbane są chodniki uliczne – kosze uliczne pomalowane w kwiatki ponad znaczeniem praktycznym, wpływają na estetykę miasta.

Wszystko po to, żeby ożywić ludziom czas wolny w obrębie miasta oraz przyczynić się do troskliwości o estetykę miast.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 18 (ostatnio: 10.01.2018 14:50:52)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 04.07.2017 23:02:46)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply