Koloryzacja włosów

Koloryzacja włosów

Młode ale nie tylko młode kobiety często poszukują sposobu na poprawę humoru, po nieudanym lub bardzo ciężkim dniu. Stereotypy krążące w naszym kraju przekonują o tym, że w takich ciężkich chwilach nasze panie najczęściej udają się do dużych centr handlowych i tam popadają w wir zakupów.

Jednak w ostatnich czasach można zauważyć iż tendencja ta uległa zmianie, nasze panie owszem szukają miejsc gdzie mogą odpocząć i się zrelaksować, ale nie są już to centra handlowe a znacznie bardziej kameralne i skromne salony…fryzjerskie.

Tak, tak dokładnie nasze panie coraz częściej lubią się zmieniać, każda z nich lubi być jednego dnia blondynką, drugiego brunetką a trzeciego dnia przypominać Anię z Zielonego Wzgórza z burzą marchewkowych włosów. Wiele z naszych pań decydujących się na tego rodzaju zabiegi, często w pełni oddaje się w ręce fryzjerskie licząc na to, że efekt końcowy będzie zadowalający, a jednocześnie nie będzie sprawiał, że ludzie na ulicy będą uciekać na nasz widok.

Polki coraz częściej przekonują się do koloryzacji włosów, wynika to oczywiście z mody, która coraz to większymi krokami wpycha się do naszego kraju. Koloryzacja włosów nie jest niczym złym, jednak warto pamiętać o tym aby była ona dokonywana racjonalnie i pod czujnym okiem fryzjerskim. Nie wskazane jest również aby bardzo młode dziewczęta decydowały się właśnie na farbowanie włosów. Jednak wytłumaczenie młodej dziewczynie, że na farbowanie włosów w tym wieku jest nie do końca wskazane często graniczy z cudem, a jednocześnie może powodować znacznego rodzaju oburzenie. Kobiety dojrzałe, które podejmują decyzję o koloryzacji włosów często zdają sobie w pełni sprawę z konsekwencji jakie to za sobą niesie, jednak takie drastyczne zmiany często budzą w nich pewnego rodzaju niepokój oraz strach przed tym jaki będzie efekt końcowy i czy rzeczywiście będzie on w pełni akceptowalny i zadowalający.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.7571764, Długość geograficzna: 19.45648080000001

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 18.09.2020 03:24:50)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 14.07.2017 10:34:02)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply