Endoskopy uzywane z sklepu endoskopy medyczne.eu

Endoskopy uzywane z sklepu endoskopy medyczne.eu

W Koszalińskiej firmie ServiceTech mogą Państwo zakupić profesjonalny sprzęt medyczny i aparaturę do chirurgii endoskopowej przez e-mail . Sklep ServiceTech jest w stanie zrealizować zamówienie na każdy rodzaj optyki sztywnej w wersjach nie autoklawowalnej.

Oprócz endoskopów medycznych zakupią tu Państwo: cystoskop , źródła światła zimnego, kompletne tory wizyjne, światłowody do endoskopów zwykłe oraz autoklawowalne, resektoskopy, płaszcze endoskopowe, narzędzia do laparoskopii: graspery, szczypce, klipsownice, nożyczki, disektory , elektrody , uretrotomy optyczne , monitory medyczne i dużo wiecej.

Firmowy sklep posiada najwyższy stosunk ceny do jakości na Polskim rynku i jako jedyni sprzedajemy endoskopy wyprodukowane w technologii okien lutowalnych w tak wyjątkowo niskiej cenie. Sklep ma swój naprawę, proponuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanego sprzętu medycznego w wyjątkowo konkurencyjnych cenach dopasowanych do polskich realiów. Naturalnie często wpływ na decyzje o zakupie aparatury ma dobry i szybki naprawa. Dla nowych klientów planujących zakupienie kompletnej wieży endoskopowej, torów wizyjnych przygotowaliśmy specjalną ofertę a dla powracających klientów mamy stałe rabaty oraz darmowe przeglądy sprzętu


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.96188, Długość geograficzna: 16.594930999999974

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 67 (ostatnio: 24.09.2020 12:31:23)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 27.05.2016 14:56:20)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply