CB Radio Olsztyn

CB Radio Olsztyn

CB Radio wczoraj i współcześnie

Jeszcze do niedawna samochodowy sprzęt radiokomunikacyjny, na rozległą skalę, był używany wyłącznie w przedsiębiorstwach. Masowo stosowano go w ciężarówkach biznesowych i autach dostawczych. Pierwotnym jego zadaniem było przekazywanie treści o sytuacji na drodze w poszczególnych regionach, wyjątkowo w trakcie niepewnych warunków atmosferycznych i zagrożeń występujących na drodze w czasie zimy. Natomiast w ostatnim czasie zaczął pełnić rolę najlepszej informacji o kontrolach drogowych prowadzonych przez policję i inspekcję transportu drogowego. Komunikaty przekazywane przez użytkowników cb radio potrafią w porę zapobiec zatrzymaniu ludzi przykładowo podróżujących zbyt prędko i z tego powodu częściej przekraczających dozwolone prędkości. Ta nowa funkcjonalność urządzeń cb radio spowodowała masowe zakupy tego sprzętu również przez użytkowników osobistych. Wyjątkowo tych, którzy dużo podróżują i skracają sobie czas przejazdów poprzez utrzymywanie prędkości pojazdów znacznie ponad aktualne ograniczenia.

CB Radio a oszczędności

Okazuje się, że koszt zakupu cb radio średniej klasy, przykładowo za kwotę ok. 500 zł bardzo prędko może się zwrócić, jeżeli kierowca – pirat drogowy – chociaż kilka razy uniknie zapłaty mandatu za zbyt szybką jazdę. W tym przypadku oszczędności na punktach karnych są wartością uzyskaną prócz tego.

Jeżeli mieszkacie w Olsztynie albo w okolicy polecamy odwiedzić sklep CB Radio Olsztyn by zaznajomić się z markowym sprzętem i dostać fachowe porady.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 53.7841403, Długość geograficzna: 20.50193139999999

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 47 (ostatnio: 12.07.2018 02:31:45)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 22.08.2017 12:44:36)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply