Bułgaria24

Bułgaria24

Bułgaria określana nam jest często jako kurort dość odległy o nieco nieznanym standardzie, jednak zadziwia wyjątkowo rosnącą popularnością wśród urlopowiczów wybierających ten piękny kraj z powodu na jego szczególnie atrakcyjną ofertę turystyczną – ciepły klimat i generalnie nie wysokie koszty noclegów. Opisana sytuacja zainspirowała nas do napisania przewodnika gdzie recenzujemy atrakcyjne miasta znajdujące się w Bułgarii, i zlokalizowane wzdłuż Morza Czarnego, gdzie z pewnością każdy turysta odkryje to czego szuka.

Bułgaria graniczy z Serbią i Macedonią Grecją i Turcją od południa, Morzem Czarnym Rumunią od północy. Każdego roku kilkaset tysięcy polskich urlopowiczów spędza tu wakacje, przeważnie w sezonie, na czarnomorskich ciepłych piaskach. Wszystkie takie miejsca znaleźć można w zasobach portalu. Bogactwo kultury tego kraju utwierdza fakt, że aż siedem historycznych miast znajduje się wpisanych do ewidencji Światowego Dziedzictwa Kultury. Prezentujemy ich fotki, relacje.

W przewodniku turystycznym Bulgaria prezentujemy rzetelne informacje i relacje z którymi na pewno warto się zapoznać przed wyruszeniem na urlop. Wszystko co warto wiedzieć przed wyruszeniem do Bułgarii. Przedstawiamy kraj gdzie każdego sezonu urlopy spędza dziesiątki tysięcy turystów z całej Europy. Miasteczka takie jak Burgas wykazują się stale rosnącą popularnością i każdego sezonu przyciągają własnymi atrakcjami zarówno nowych jak i wieloletnich bywalców tego uroczego miejsca.

Bogate forum o Bułgarii, interesująca galeria zdjęć z najbardziej popularnych miejsc i atrakcji turystycznych, dwutygodniowa prognoza pogody popularniejszych miejscowości w Bułgarii, zdjęcia satelitarne plany miast i sieci autostrad w Bułgarii .


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 42.835695506414005, Długość geograficzna: 26.839599609375

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 65 (ostatnio: 20.02.2020 08:25:31)
  • yahoo: 19 (ostatnio: 16.01.2019 21:47:22)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply