Barman na wesele

Barman na wesele

W życiu prawie każdego z nas nadchodzi moment, gdy bierzemy ślub – takie wydarzenie jest zazwyczaj najważniejsze w naszym całym życiu, dlatego przygotowania do tej imprezy zaczynają się już wiele miesięcy (a niekiedy i lat) wcześniej. Jak zorganizować zawarcie swojego związku i wesele? Na pewno tyle jest stanowisk, ile osób biorących ślub. Lokalizacji, w których można zaplanować tą niezwykłą uroczystość jest wiele, jak i zespołów muzycznych czy możliwości cateringu na weselu – i tu właśnie warto się zatrzymać, ponieważ jedzenie na weselu jest tak samo ważną składową imprezy co zespół czy sami państwo młodzi.

W obecnych czasach oprócz typowych zestawów obiadowych czy przekąsek istnieje wiele możliwości ubarwienia strony kateringowej naszego wesela – różnej maści stoły wiejskie i swojskie, tańczące prosiaczki czy rzeczne sushi są już bardzo popularne, ale nie do każdej imprezy pasują – przeciwnie do prawdziwego barmana na wesele, który urozmaici bez wyjątku każde wesele!

W jaki sposób szukać ekipy, której barmani na wesele dojadą bez opóźnień i w komplecie? Warto bazować na opiniach naszych przyjaciół, jak również innych wyszukanych w sieci, szczególnie w portalach ślubnych. Pamiętać trzeba, że nie można zaufać im w 100%, bowiem część opinii mogła by być generowana nieuczciwie lub sponsorowana, ale co do zasady takie wypowiedzi na pewno dadzą nam wiele rozeznania wśród firm. Poziom usług ekipy, od której chcemy wziąć barmana na wesele w prosty sposób można zweryfikować – duża część z tych ekip barmańskich bez problemu da nam możliwość tymczasowego wejścia na inne wesele, na którym będzie pracować ich barman, abyśmy mogli sprawdzić go w trakcie pracy.

Barmani na wesele zawsze są kulturalnie ubrani (obowiązkowo biała koszula, długi rękaw i duża muszka + niekiedy dodatkowe ozdoby), w trakcie wesela natomiast dobry barman jest w stanie dopasować zarówno swoje zachowanie, jak i wygląd do szalejących gości (np. pozbywając się muchy i delikatnie rozpinając koszulę), ale przenigdy nie weźmie alkoholu do ust w trakcie trwania wesela.

Należy także zweryfikować zaplecze barmana na imprezę – czy posiada własną zastawę, odpowiednio dużą ilość „szkła” do obsłużenia naszych gości oraz przede wszystkim – menu, jakie ma w ofercie. Najczęściej jest bowiem tak, że popularny drinkbar weselny to jedynie drinków i tyle, a życzenia specjalne gości są zbyt dużym wyzwaniem. Najważniejszym mottem prawdziwego barmana na imprezę musi być „Zrobimy dla Ciebie każdego drinka!”, a menu na drinkbarze weselnym to jedynie sugestią dla niezdecydowanych gości na naszym weselu.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.1005941, Długość geograficzna: 20.620149099999935

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 55 (ostatnio: 07.08.2020 03:38:06)
  • yahoo: 10 (ostatnio: 18.07.2017 21:40:27)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply