ABC rolnictwa – stoły do rzepaku, kosy boczne, mierniki strat ziarna

ABC rolnictwa - stoły do rzepaku, kosy boczne, mierniki strat ziarna

Serwis ABC rolnictwa oferuje sprzedaż cenionych przez Klientów urządzeń dla polskiego rolnictwa. Sprzedajemy sprawdzone przystawki do kombajnów oraz inny osprzęt.Współpracujemy wprost z producentami polskimi i zagranicznymi, dzięki czemu nasze oferty cenowe są szczególnie konkurencyjne. Oprócz dostawy urządzeń gwarantujemy także najwyższej jakości serwis posprzedażowy.

Stół do rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Przystawka stanowi istotne uzupełnienie kombajnu, pozwala bowiem na poważną redukcję strat, związanych ze zbiorem roślin nasiennych. Umożliwia dokonywanie zbioru w optymalnym momencie, zabezpieczać przed utratą obsypujących się nasion. Oszczędnoci podczas zbioru osiągają poziom ok. 350kg/ha, zmniejszają się do minimum koszty, związane z eksploatacją kombajnu i czasem pracy.

Stół do rzepaku do kombajnu BIZON Z056 / Z058 Przystawka do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych, dedykowana jest do kombajnu zbożowego marki BIZON Z056 / Z058.Przystawka mocowana jest do hedera kombajnu. Dedykowana konstrukcja gwarantuje, że zbierany materiał nie będzie się zsuwał z obszaru przystawki nawet przy zjeździe z pochyłości. Mechaniczne kosy boczne gwarantują równe przycinanie łanu roślin, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę ze stołem. Dopuszczalne jest stosowanie jednej kosy bocznej, jednak zalecamy stosowanie dwóch kos bocznych. Użycie dwóch kos bocznych pozwala na elastyczne operowanie kombajnem oraz precyzyjny zbiór nasion nawet na terenach o sporych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich przeszkód, jak np. słupy elektryczne. Kosy napędzane są od podajnika ślimakowego kombajnu.

Stół do rzepaku do kombajnu HAGO Przystawka do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roµlin nasiennych, dedykowana jest do wszystkich modeli kombajnów zachodnich marek, np. CLAAS, JOHN DEERE, NEW HOLLAND, CASE, FENDT, MASSEY FERGUSON, LAVERDA i innych.Przystawka mocowana jest do hedera kombajnu. Szerokość stołu oraz mechanizmy napędzające kosy dobierane są każdorazowo do określonego modelu kombajnu. Kosy boczne gwarantują równe przycinanie łanu roślin, a ich położenie i kąt nachylenia gwarantują doskonałą współpracę ze stołem.Dzięki użyciu dwóch kos bocznych możliwe jest elastyczne zbieranie nasion nawet na terenach o sporych nachyleniach oraz w przypadku występowania takich przeszkód, jak np. słupy elektryczne.Rekomendujemy zastosowanie następujących rodzajów kos bocznych:

  • Kosy boczne ZIEGLER elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)
  • kosy boczne PROCUT elektryczne (prawa, lewa, 12V/24V)

Kosy boczne elektryczna ZIEGLER są bardzo istotnym akcesorium do stołu do zbioru rzepaku, gorczycy, kopru i innych roślin nasiennych. Kosę montuje się tylko po prawej lub (rekomendowane rozwiązanie) po lewej i prawej stronie stołu w celu osiągnięcia równego przycięcia łanu w trakcie koszenia.Napęd stanowi silnik elektryczny Bosch, zasilany napięciem 12 V lub 24 V. Ruch transmituje pasek zębaty o dopracowanym profilu, idealnie przystosowany do przenoszenia wysokich momentów obrotowych. Podwójne, hartowane ostrza gwarantują perfekcyjne koszenie, a szybkość i dokładność cięcia zmniejsza do minimum ilość ubytków. Noże tnące posadowione są centralnie. Dwuczęściowa osłona wału pozwala na możliwość przełożenia mechanizmu tnącego na dowolną stronę, bez wymogu zastosowania dodatkowych części. Zredukowana liczba obrotów silnika gwarantuje ruch ostrzy w sokonale dobranym tempie. Specjalne osłony chronią ostrza podczas postoju kosy.W komplecie są dostarczane: włącznik/wyłącznik, przekaźnik i bezpiecznik.


Ocena: 4,5/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.341165, Długość geograficzna: 16.872919000000024

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 90 (ostatnio: 23.09.2020 10:12:57)
  • yahoo: 6 (ostatnio: 03.05.2016 17:31:47)

Podlinkuj wpis:

Leave a Reply